Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, 57.7 M2, kati I...

Botuar më 21/02/2020
51.930,00 euro

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerika 3 | 64.4 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti eshte ne pallat te ri shume cilesore, shitet i mobiluar per vleren 53000 ...

Botuar më 19/02/2020
49.000,00 euro

LAPRAK,

rr. "Gjer gj Legisi" | 65 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 e adoptuar ne 2+1, 65 M2, kati 1, i mobiluar, me hipoteke.

Botuar më 27/02/2020
45.000,00 euro

YZBERISHT

afer | 60 M2 | 23.000 Leke

OKAZION jepet me qera apartament 1+1, 60 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ballkon i mbyllur me vetrate xhami dhe tende , me kondicioner , jo agjensi

Botuar më 26/02/2020
23.000 leke/muaj

LAPRAKE

Prane spitalit amerikan Laprake | 60 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, preferohen dy vajza ose nje cift, shtepi e pa mobiluar, 60 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, verande, oborr, kopesht, gjendja: e mire

Botuar më 26/02/2020
14.000 leke/muaj

RR.FROSINA PLAKU

prane hotel Mondial | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2020
30.000 leke

KTHESA E KAMZES,

ngjitur me terminalin e ri | 63 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 63 M2, kati 2, i mobiluar, me ashensor

Botuar më 26/02/2020
23.000 leke

RR. BABE REXHA, PALL. 1

Qendra Globe | 57 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera shtepi, zonen e gatimit e ka te ndare nga dhoma e ndenjes dhe si rrjedhoje mund te perdoret edhe si shtepi me dy dhoma, 57 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2020
30.000 leke/muaj

XHANFIZE KEKO

fillim | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 26/02/2020
250,00 euro

RR. HAXHI HYSEN DALLIU

perballe prokurorise se Tiranes | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, gjendja: e mire, ju lutem mos telefonojne agjensit !

Botuar më 26/02/2020
30.000 leke

TEK LIQENI THAT

perball Kopmpleksit Fari | 73.6 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 1+1, me Hipotek, siperfaqe 73.6 m2 bruto,pallat i ri me ashensor. Aprtamenti eshte i organizuar ngasalloni+guzhina e gatimit, dhome gjumi, tualeti, korridori dhe ballkoni.Apartamenti shitet i mobiluar. Orientim lindje, cka mundesonqe te kete ndricim natyral dhe me diell., 73.6 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 26/02/2020
70.000,00 euro

RR ARKITET SINANI

Xhamlliku | 52 M2 | 6.700 Leke

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. ne nje vile private, 1+1 e mobiluar, ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjithe facilitetet e nevojshme afer. Aktualisht jemi dy vajza, 52 M2, kati 2

Botuar më 26/02/2020
6.700 leke
)