Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

UNAZA E RE

prane dy rrotondove | 112 M2 | 75000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Unaza e re, prane dy rrotondove, 112 M2, 75.000 euro
2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 3, ashensor
2 ballkone
Përshkrim

Shitet super apartament 2+1, 112 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri,kubature dhe rganizim shume i mire,banjo me dritare.

75.000,00 euro

Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email