Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

UNAZA E RE

bar oslo | 104 M2 | 66000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Unaza e re, bar oslo, 104 M2, 66.000 euro i diskutueshem
7 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 7, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Apartamenti disponon doumentacion te rregullte ,shperndarje me korridor te dy tualetet me dritare dhe hapsira te bollshme lehtesishte te shfrytezueshme.apartamenti ka orjentim jugperendim duke ofruar ndricim ne pjesen me te madhe te dites.apartamenti ndodhet ne vije te pare te pallateve dhe shitet i mobiluar., 104 M2, 7 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, nuk shitet me kredi.

66.000,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon