Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

në zonën e Freskut në afërsi të “Restorant Freskut” | 80 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 80m2. Apa...

Botuar me 05/11/2018
55.000,00 euro

"KODRA E DIELLIT" RR. RRAPO HEKALI

Kompleksi tek Supermarket Aldi | 105 M2 | 8.750 Leke

Kërkojmë një vajzë për ndarje qiraje(momentalisht jemi tre vajza). Apartamenti është i organizuar ne 2+1+2WC+2B, 105 M2, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
8.750 leke/person

PALLATI ME SHIGJETA

rruga e Kavajes | 73 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1. Apartamenti eshte mjaft mire i organizuar. Shitet i mobiluar dhe ka hipoteke. Orientim i mire., 73 M2, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
65.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri,afer ish Kinema Dajtit | 70 M2 | 120.000 Euro

Shes 2+1+1 banjo, ballkon te mbyllur, te mobiluar ne menyre bashkohore. Pallat ekzistues, pa ashensor, kati i 4., 70 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek rruga Vace Zela | 95 M2 | 61.000 Euro

Shitet 2+1, Me dokumentacion te rregult, jo agjensi, 95 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar me 14/11/2018
61.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Pallati me Shigjeta | 93 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 2+1 totalisht i mobniluar me hipoteke . Apartamenti ndodhet tek pallati me shigjeta. Ka 3 orientimet me kryesore dhe eshte i mireorganizuar., 93 M2, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
70.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke tek fusha e zeze | 80 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1 kati i 5 i fundit ne pallat ekzistues, me certifikate pronesie + 10m² shtese, 80 M2, ne proces hipotekimi i rikonstruktuar me punime ekstra. shitet me te gjitha elektroshtepiake luksoze per arsye emigrimi ne SHBA

Botuar me 14/11/2018
70.000,00 euro

BLLOKU

Kinema Agimi | 79 M2 | 35.000 Leke

Apartamenti ndodhet në katin e VI ne nje pallat buze rruge. Siperfaqja e ketij apartamenti eshte e organizuar sallon +guzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 korridor. Apartamenti ka orjentim jug-lindje., 79 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
35.000 leke/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

Laprake | 96 M2 | 72.000 Euro

Apartamenti ne shitje 2+1, me siperfaqe 96m2 me hipoteke. Shitet i mobiluar , me mobilje bashkekohore dhe elektro shtepiake te markave shume te mira. Ndodhet ne kati 8 te nje pallati 12 katesh, te mire administruar, me kamera sigurie si shkalla edhe ashensori.Ka fare prane shkolla, cerdhe, kopshte, ambulancen, spialin Ushtarak, fushat sportive, stacion autobuzash dhe shume biznese per rreth., 96 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
72.000,00 euro

TE KOMUNA E PARISIT

Perballe Kristal Center | 100 M2 | 68.000 Euro

Apartament ne Shitje, perballe Kristal Center. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ka punime cilesore. Ndodhet ne zone te qete, 100 M2, kati 7, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
68.000,00 euro

RRUGA YMER KURTI

prane sheshit Wilson | 110 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ap. 2+1, 110 M2, kati 12, 1 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
550,00 euro