Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

DON BOSKO

DON BOSKO | 109.3 M2 | 92.900 Euro

Apartameti disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit me dalje në...

Botuar me 13/10/2018
92.900,00 euro

TREGU ELEKTRIK

Tregu elektrik bar pipe | 90 M2 | 7.500 Leke

Kerkohen dy vajza per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1 tek tregu elektrik, 90 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/10/2018
7.500 leke/person

DURRES! LAGJIA 1

ngjitur me muzeun arkeologjik | 100 M2 | 75.000 Euro

Shitet ap. 2+1,, 100 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, pamje nga deti, ballkon i madh, kushte bashkohore.

Botuar me 19/10/2018
75.000,00 euro

FRESKU

Sapo kalon bigmarkatin, rruga thesarit | 108 M2 | 54.000 Euro

Planimetri e rregullt ndertimi,apartament me hipoteke, 108 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, pamja nga perendimi

Botuar me 19/10/2018
500,00 euro/m2

PRANE QENDRES

tek Myslym shyri | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1. Apartamenti eshte pjese e nje godine me ndertim te ri me punime shume cilesore, i mobiluar bashkekohor me kushte shume te mira, me organizim te rregullt dhe ndricim mjaft te mire dhe me cdo pajisje elektro-shtepiake ne gjendje shume te mire, 100 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/10/2018
500,00 euro/muaj

TEK FRESKU

afer Teleferikut | 87 M2 | 45.000 Euro

Shitet 2+1, 87 M2, kati 5, ashensor, bosh, me hipotek

Botuar me 19/10/2018
45.000,00 euro

BLLOK

Tirane | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar bashkekohor me kushte shume te mira, me organizim te rregullt, ne pallat te ri me punime shume cilesore dhe me mundesi te shumta parkimi ne zone, 100 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/10/2018
500,00 euro/muaj

SHESHI SKENDERBEJ

perballe Postes Shqiptare | 104 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 104 M2, kati 5, i mobiluar, ne kushte bashkekohore, jepet per te huaj

Botuar me 19/10/2018
500,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

pas hotelit "Mondial" | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, me verand 20m², oborr i gjelberuar dhe 2 vendparkimi

Botuar me 19/10/2018
300,00 euro

BULEVARDI ZOGU 1

Te Materniteti | 139 M2 | 280 Euro

Orientimi lindje, korridor shperndares, 139 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Zone e aksesueshme ne qytet - Future Home Ali Demi

Botuar me 19/10/2018
280,00 euro/muaj

TEK KOMPLEKSI DINAMO

Tirane te Re | 91 M2 | 79.000 Euro

Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 1 tualet. Kati 3. Pallat I ri I vitit 2001. Me hipoteke. Punime cilesore. Pozicionimi Jug – Lindje. Apartament I mobiluar me cdo gje, 91 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 19/10/2018
79.000,00 euro