Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 10/08/2018
480,00 euro/m2

OKAZION TEK RR KAVAJES

ne fillim te Rr Him Kolli | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 me mobilim bashkohor, ballkon, ashensor, kondicioner, 2 tualete, shtepi me hapsir, 100 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
350,00 euro

OKAZION TEK STACIONI TRENIT

afer Union Bank | 96 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 2+1 i mobiluar, 2 ballkone, 2 kondicionere ,ashensore ,kati 7, pagesa cdo 6 muaj, 96 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

OKAZION TEK KOMPLEKSI MAGNETIT

Nyja Betonit | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera Ap 2+1 i mobiluar,ballkon,ashensor,2 ,kati 3, wc,depo ,kendi i vecuar, 110 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

OKAZION RRUGA IRFAN TOMINI

afer Big Market | 115 M2 | 290 Euro

Jepet me qera Ap 2+1,mobilim i ri,ballkon,ashensor ,kati 2, 115 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
290,00 euro

RR, DON BOSKO, MBRAPA RESTORANT "GJELI"

Restorant Gjeli | 120 M2 | 25.000 Leke

120 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, oborr, kopesht, i mobiluar

Botuar më 17/08/2018
25.000 leke/muaj

OKAZION KOMUNA PARSIT

afer Lulishtes | 119 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 ne pallat te ri, me mobilim te ri, 2 ballkone, 2 tualete, nje tualet ne dhome gjumi, 2 kondicioner, kati 8, ballkon me pamje, 119 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
400,00 euro

OKAZION TEK RRUGA ELBASANIT

Afer Drejtoris Higjenes | 87 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 me mobilim te ri komplet ,me guzhine te zgjeruar ,parket ,kati 5 ( pa ashensor ), 87 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

OKAZION TEK ZOGU ZI

afer QATAR Center | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Ap 2+1 ne pallat te ri, pjeserisht i mobiluar, kati 3 me ashensor, 2 tualete, aneks gatimi vec, verand, 100 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
35.000 leke

NE FIILIM TE DON BOSKOS

jepet me qera Ap 2+1 e mobiluar shume mire | 130 M2 | 400 Euro

Me ballkon, ashensor, 2 tualete, orientim me diell, 130 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
400,00 euro

OKAZION RRUGA DURRESIT

tek Busti Adem Jashari (Hotel Colosseo ) | 86 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, i mobiluar, ballkon, kondicioner, kati 4, e pershtatshme per familjar ose studente, 86 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
40.000 leke