Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TIRANE E RE

tek Pallati me Shigjeta, buze Lanes, ne pozicion kyc dhe te rendesishem per te levizur me makin dhe ne kembe | 87 M2 | 68000 Euro
Përshkrim

Shitet Ap i Ri ( i vitit 2000 ), 87 M2, kati 7, ashensor, 78 m2 me Hipoteke, me punime shum cilesore, e rregulluar me parket, gipse etj. orientim me diell Jug-Lindje, ne mes te pallatit ka shesh te madh me lojra per femij

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
Tirane e Re, tek Pallati me Shigjeta, buze Lanes, ne pozicion kyc dhe te rendesishem per te levizur me makin dhe ne kembe, 87 M2, 68.000 euro
Kati 7, ashensor
68.000,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon