Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Tek Bulevardi i Ri | 105 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Yzberishtit,tek Bulevardi i Ri, 105 M2, kati 7, totali...

Botuar më 14/12/2019
72.000,00 euro

PALLATET E ARABIT NE KRYQEZIMIN E LAPRAKES

Perballe hotel Relax | 75 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 75 M2, kati 4, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 15/12/2019
6.000 leke

RRUGA BARDHYL

Prane Bar Oslo | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 15/12/2019
35.000 leke/muaj

PRANE KRYQEZIMIT TE KAFES SE RREMES , KALON PROFARMEN

rruga Faik Kulla, degezim i rruges Myslym Keta | 97 M2 | 49.470 Euro

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97m2, pjeserisht i mobiluar, i ndodhur ne katin e trete te nje pallati 6-katesh . Pallati eshte ndertim i ri, cilesor, i pajisur me ashensor , me gjithe normat e sigurise se ndertimit. Pallati poseidon gjithe dokumentacionin e duhur ligjor , apartamenti me hipoteke . Cmimi 510Euro/m2., 97 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/12/2019
49.470,00 euro

RRUGA NDRE MJEDA LIBESKINDI

Rruga Ndre Mjeda Libeskindi | 122 M2 | 130.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda tek Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 e garazhd i me qepen me sip 24 m2. Ap perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, tualet me dritare dhe ballkon verande me pamje panoramike.Ndertim i sigurte, punime cilesore,parket, vetrata termike me grrila. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 130.000 euro INFO 0684109062 E-mail onlineprona@gmail.com, 122 M2, 3 ambjente, kati 12, totali i kateve 13, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 15/12/2019
130.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek Globe, tek ish parku i autobuzave, pallati Orion | 107 M2 | 105.000 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, kati 8, 2 ballkone, verande 15m², me hipoteke, hapesira te bollshme

Botuar më 15/12/2019
105.000,00 euro

OKAZION!!! RRUGA E DURRESIT

tek blloku i ambasadave | 65 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, nen cmimin e references, me lartesei kati unike 3.8m, certifikate pronesie, 65 M2, kati 2, zone qe ofron te gjitha facilitetet, infrastrukture moderne, pa ndotje akustike, siguri 24 ore, lokacion kyc, pak minuta larg institucioneve administrative, aeroportuale, spitalore

Botuar më 15/12/2019
70.000,00 euro

MBI KRISTALIN

Big Market | 69.6 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1 prane Big Market , ka organizim shume te mire te ambienteve , ka sip 69.6 m2 ambient i brendshem dhe eshte hapsire e shfrytezuar ne maksimum ,me drite, pallat i ri, ndertime cilesore, me ashensor, dhe hipoteke e rregullt., 69.6 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 14/12/2019
65.000,00 euro

3 VELLEZERIT KONDI

Vilat Gjermane | 105 M2 | 350 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 prane Vilave Gjermane, eshte i mobiluar ne menyer bashkohore me te gjitha mobiljetdhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, 105 M2, 5 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 14/12/2019
350,00 euro/muaj

PRANE BRRYLIT

Materniteti i Ri | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira super apartament 2+1 prane Maternitetit te Ri, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, me hapsira totalisht te shfrytezueshme dhe me shume drite,, 80 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire - REAL HOME

Botuar më 14/12/2019
30.000 leke/muaj

MISTO MAME

MISTO MAME | 104 M2 | 65.000 Euro

Shitet super apartament 2+1, 104 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, me hipoteke,e investuar,kaldaja me gaz

Botuar më 14/12/2019
65.000,00 euro
)