Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 10/08/2018
480,00 euro/m2

PRANE KOMBINATIT, PALLATET DAKS

(afer pallateve Çabej), | 106 M2 | 58.300 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, dokumenta te rregullta

Botuar më 16/08/2018
550,00 euro/m2

PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO

para se te shkosh tek Grandi | 90 M2 | 50.000 Euro

Shitet apartament ne pallat te ri me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2 ballkone, 90 M2, kati 2, totalisht i rregulluar me arkitekt. Shitet per arsye familjare. Me kontrate sipermarrje

Botuar më 16/08/2018
50.000,00 euro

RR. "KARL GEGA",

50m nga Unaza, prane ish stacionit te trenit, | 102 M2 | 800 Euro

Shitet 2+1, 102 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke. I pershtatshem per banim ose biznese te ndryshme private

Botuar më 16/08/2018
800,00 euro

QYTETI STUDENTI,

TEK POSTA E POLICISE | 80 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 16/08/2018
22.000 leke

TEK ASTIRIT,

fillim i rruges "Mikel Maruli", | 118 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1 e pershtatur per 3+1, 118 M2, kati 8, totalisht e kompletuar, panel diellor, sistem filtrimi te ujit. Me kontrate pronesie

Botuar më 16/08/2018
75.000,00 euro

RR. “DURRESIT”,

perballe Gjimnazit Qemal Stafa, | 83 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 83 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar

Botuar më 16/08/2018
350,00 euro

RRUGA E ZALLIT

qendra kristal, te rrethrrotulli i unazes, 100 m nga big market | 138 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 2+1, dupleks, 138 M2, kati 6, i mobiluar, ne menyre bashkekohore. Me verande, me dy tualete. Pallat i ri, me ashensor.

Botuar më 15/08/2018
120.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Laprake | 97 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 97 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 15/08/2018
55.000,00 euro

TEK PALLATET E DELIJORGJIT

TEK KENDI I LOJRAVE | 95 M2 | 42.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 3, ashensor, I mobiluar me kushte bashkohore, pallat I ri, arredim I I ri, me parket, kondicioner, me pamje nga Lindja. Uje dhe drita 24h. Hyrje e pabanuar

Botuar më 15/08/2018
42.000 leke

RRUGA E DURRESIT

tek Sheshi Shqiponja | 120 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 120 M2, i mobiluar

Botuar më 15/08/2018
22.000 leke