Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 96 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
55.000,00 euro

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 07/12/2018
370,00 euro/person

KODRA E DIELLIT

Prane Universitetit New York | 65 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor, 65 M2, 1...

Botuar më 06/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco " | 105 M2 | 88.200 Euro

Shiten Apartamente 1+1 / 2+1 / 3+1 tek "Fiori Di Bosco"., 105 M2, 2 banjo, ...

Botuar më 06/12/2018
88.200,00 euro

RR. “XHON BELUSHI”, NE MES TE KODRES, MBRAPA INSITUTIT BERTHAMOR,

2-3 min larg stacionit te aubotusit te Porcelanit, | 108 M2 | 51.840 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, 108 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, holl+kuzhine, korridor, 2 ballkone, me oxhak funksional, ne vend te qete dhe shume pamje, ajer te paster. Me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
51.840,00 euro

KOPSHTI BOTANIK,

tek xhamia, ne pallat te ri, | 120 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 2+1+soxhorno, 120 M2, kati 4, 2 banjo, (te dyja me dritare), bosh, k/bufe. Te gjitha ambientet me dritare dhe me pamje te hapur nga JL-VP, me ballkon. Hyrje e pabanuar me pare.

Botuar më 14/12/2018
320,00 euro

HOUSE FOR RENT! “KOMUNA PARISIT” STREET,

Kika complex, | 110 M2 | 680 Euro

HHouse for Rent 2+1, 110 M2, full furnish

Botuar më 14/12/2018
680,00 euro

OKAZION! RRUGA E FORTUZIT

100 m LARG MINISTRISE SE DREJTESISE | 115 M2 | 120.000 Euro

Shitet 2+1, me 1 ballkon 6 m dhe 1 tualet, 115 M2, ashensor, gjendja: shume e mire, me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/12/2018
120.000,00 euro

RRUGA FREDERIK SHIROKA, PAS AMBASADES GREKE,

tek fusha e zeze, | 90 M2 | 62.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 5, totali i kateve 5, e rikonstruktuar, me punime cilesore, mobilim bashkohor, cdo dhome me kondicioner, me depozite uji me vehte. Me certificate pronesie. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 14/12/2018
62.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Lulishtja, prane kmy-se | 95 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament lluksoz, 95 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 14/12/2018
320,00 euro/muaj

APARTAMENT ELITAR TE BULEVARDI ZOGU I PARE

50 metra posht fakultetit te shkencave te natyre | 175 M2 | 175.000 Euro

Shitet apartamnet lluksoz ne katine 10 te nje pallati te ri me ashensor i cili ndahet ne 1SALLON,1 DHOME NGRENIE,2 DHOMA GJUMI,2BANJO,1 BALLKON, DHE NJE VERAND PREJ 80M2, 175 M2, kati 10, totali i kateve 10, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ME HIPOTEK - Diamond

Botuar më 14/12/2018
175.000,00 euro

APARTAMENT MODERNE TE MONCHERI, MYSLYM SHYRE 21DHJEETOR

I sapo mobiluae | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne kryqezimin mes myslym shyrit dhe 21 dhjetorit pran lokal monchery, i sapo mobiluar me mobilim te ri moderne, 80 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Familjar, ose te huaj - Diamond

Botuar më 14/12/2018
350,00 euro/muaj

PRANE SHKOLLES "HARRY FULTZ",

prane Hipotekes | 121 M2 | 133.100 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 13, totali i kateve 16, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: e re, ne nje kompleks te ri multifunksional

Botuar më 13/12/2018
133.100,00 euro

TIRANA E RE

afer sheshit Wilson | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 13/12/2018
400,00 euro