Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

TEK FRESKU

rruga e Teleferikut | 110 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/07/2018
500,00 euro/m2

RRUGA RRAPO HEKALI

siper Qendres Kristal | 87 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 87 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/07/2018
30.000 leke

RR. "MYSLYM SHYRI",

10m ne hyrje te tregut Çam, ne pallat ne dertim, | 106 M2 | 140.000 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, (sapo eshte ngritur kati I). Çmimi

Botuar më 23/07/2018
140.000,00 euro

YZBERISH

Afer shkolles ne Yzberish | 1.000 M2 | 180.000 Euro

Shitet ose Jepet me Qira shtepi private + toke. Shtepia eshte 140 m2 e organizuar ne 1 ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Toka mbi te cilen ndodhet shtepia eshte 860 m2. I pajisur me certifikate pronesie. Cmimi i qirase: 480 euro/muaj Cmimi i shitjes: 180.000 euro Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni Sidritin +355674052735, 1.000 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 23/07/2018
180.000,00 euro

NE PORCELAN,

rruga Bajram Curi, pallatet Fratari | 88 M2 | 63.360 Euro

Shitet 2+1, kati X jo I fundit, ndertim I ri, me ashensor, k/bufe, 88 M2, tualet me dritare, pamje nga jugu, planimetri e rregullt ku te gjithe ambientet lidhen me korridorin, me hipoteke.

Botuar më 23/07/2018
720,00 euro/m2

RR.FERIT XHAJKO

100m poshte UKT | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/07/2018
22.000 leke

GOLEM

tek Pishat e buta, prane hotel Grin, buze detit | 99.5 M2 | 50.000 Euro

Shitet 2+1, 99.5 M2, kati 3, kompleks, apartament i ri, me uje dhe roje, me hipoteke

Botuar më 23/07/2018
50.000,00 euro

RRUGA IRFAN TOMINI

pas UET-se | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 23/07/2018
30.000 leke

TEK BRRYLI,

ne zone te mire, | 72.5 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 72.5 M2, kati 2, me hipoteke dhe rivleresim

Botuar më 23/07/2018
70.000,00 euro

TEK LIQENI I TIRANES,

mbi Conadin, ne nje kompleks te ri 5 katesh | 104 M2 | 83.200 Euro

Me ashensor, shitet ap.2+1, kati II banim, me tualet me dritare, 104 M2, me hipoteke.

Botuar më 23/07/2018
800,00 euro/m2