Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 14/09/2018
110.000,00 euro

RR. “DURRESIT”

p.42, mbrapa Bar Brilant | 91 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati I, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar me 13/09/2018
75.000,00 euro

300M MBI FAKULTETIN E MJEKESISE,

rr. "Dibres", prane spitalit Nen Tereza, | 64 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet 2+1, 64 M2, kati 3, i mobiluar, totalisht e rregulluar. Me hipoteke

Botuar me 21/09/2018
6.500.000 leke

RR. “FERID XHAJKO”,

jepet me qera | 82 M2 | 27.000 Leke

2+1, 82 M2, kati IV, e kompletuar. Preferohen vajza

Botuar me 21/09/2018
27.000 leke

DURRES, TEK PISTA E VOGEL ILIRIA,

ne vije te pare, | 110 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 3, 2 ballkone, i mobiluar, me garazh personal. Me hipoteke.

Botuar me 21/09/2018
85.000,00 euro

RR. “VANGJEL NOTI”,

Laprak, jepet me qera 2+1 + vendparkim | 80 M2 | 17.000 Leke

Kati I, k/bufe, 80 M2, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/09/2018
17.000 leke

BLV BAJRAM CURRI, 296 TIRANE

brryli | 100 M2 | 400 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar /korreduar totalisht dhe e sapo lyer.Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi., 100 M2, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Apartamenti ka :- 2 dhoma gjumi-2 banjo me dritare- 2 korridore-2 ballkone- guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unikApartementi jepet per here te pare me qira.

Botuar me 20/09/2018
400,00 euro/muaj

RRUGA HAFIZ PODGORICA, DURRES

Në qendër të Durrësit( te ish-Nish Goma) | 115 M2 | 100.000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1, 115 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 20/09/2018
100.000,00 euro

UNAZA E RE

kompleksi Green City | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 5, tarrace, i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
30.000 leke

MISTO MAME

Misto Mame | 94 M2 | 54.000 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, me hipoteke,orientim jug-lindje - Future Home

Botuar me 20/09/2018
54.000,00 euro

RR. "PANDI DARDHA", LAPRAKE

PALLATI I KMY | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap.2+1, 90 M2, me ashensor, i mobiluar, me kondicioner, jepet per cifte ose moter e vella, ose per 1 person

Botuar me 20/09/2018
25.000 leke

MBRAPA RRUGES SE BARRIKADAVE

Tek Neptuni te 9 Katshet | 200 M2 | 39.000 Leke

Apartamenti eshte i pershtatshem per familjare ose studente. Me ashensor.Pas rruges se Barrikadave, 200 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
39.000 leke