Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LUXURY APPARTAMENT FOR RENT

tek Myslym Shyri | 117.5 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, organizohet nga një hall, një sallon i madh, kuzhinë e v...

Botuar më 25/09/2020
500,00 euro

UNAZE E RE, TEK DY PALMAT,

ne zone shume te mire | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, hyrje me punime teper bash...

Botuar më 25/09/2020
30.000 leke

TEK FRESKU, TEK BAR LOENDI,

ne zone shume te mire | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 6, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar. Hibrid Re...

Botuar më 25/09/2020
250,00 euro

DON BOSKO

Prane Market "Viva" | 115 M2 | 83.000 Euro

OKAZION! Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ka...

Botuar më 25/09/2020
83.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

ngjitur me Ambulancen nr 9 | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1,, 70 M2, e restauruar komlet kati i 5 i fundit me tarace te izoluar, e riv...

Botuar më 21/09/2020
70.000,00 euro

"ISH FUSHA E AVIACIONIT"

PALLATET E FUSHES SE AVIACIONIT. | 80 M2 | 64.000 Euro

80 M2, 2 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 b...

Botuar më 17/09/2020
64.000,00 euro

BRRYLI

Prane Tirana Bank | 70 M2 | 30.000 Leke

Brryli, prane Tirana Bank, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 7 pa ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga 2 soxhorno, dhome gjumi, tualet.Jepet me qira 30.000 leke ne muaj, 70 M2

Botuar më 26/09/2020
30.000 leke

UNAZA E RE

tek vila l | 86 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 86 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 26/09/2020
60.000,00 euro

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 120 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi Delijorgji në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 120 m2. Apartamenti është plotësisht i mobiluar, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, ka dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhinën, dy tualete dhe një ballkon . Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 120 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/09/2020
450,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja | 75 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 me arredim teper cilesor dhe komod, ne pallat te ri dhe te mireorganizuar ,ballkoni ka nje pamje fantastike nga parku Tiranes , gjithashtu dhe nga liqeni, 75 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/09/2020
450,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

perballe Sigmes | 103 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 103 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, me ballkon, e mobiluar me kushte bashkohore. Preferohen familjare ose te huaj

Botuar më 26/09/2020
450,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK TREGU ELEKTRIK!

PRANE BRITANIKUT | 100 M2 | 380 Euro

Apartament 2+1 Per Qera tek Tregut Elektrik.Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i ri, i mobiluar me te gjitha pajisjet shume cilesore dhe te reja. Ndodhet ne katin e 8-te., 100 M2, 1 ambjent, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/09/2020
380,00 euro/muaj

FUNDI I BLV TE RI

Afer kompleksit Lala | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 26/09/2020
20.000 leke

PRANE METERNITETIT TE RI

rruga Qazim Rushiti | 75 M2 | 28.000 Leke

75 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/09/2020
28.000 leke/muaj

RRUGA MYRTEZIM KËLLIÇI , SHKOLLA E MESME EKONOMIKE

Toptani Center | 86 M2 | 600 Euro

Apartament 2+1 kati i pare banim me pamje nga shkolla e mesme ekonomike ( lindje). Jepet per zyre, 86 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Preferohen Klinika , Zyra Avokatie etj

Botuar më 26/09/2020
600,00 euro/muaj

PRANE SPITALIT NENE TEREZA

Prane Shkolles Bashkuar ( Ministrise se Mbrojtjes ( | 120 M2 | 78.000 Euro

Shes apartament 2+1, 120 M2, kati 5, totali i kateve 06, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kondicioner edhe ne dhomen e gjumit. Me hipoteke 113m2. Ky cmim eshte dhene pasi akoma nuk eshte vendosur ashensor. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare.

Botuar më 26/09/2020
78.000,00 euro
)