Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK VARI I BAMIT

parafabrikat , pallati 12 shk.1 kati 2-te | 55 M2 | 50000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek Vari i Bamit, parafabrikat , pallati 12 shk.1 kati 2-te, 55 M2, 50.000 euro
Përshkrim

Shitet shtepi e modifikuar 2+1, 55 M2, Instalimet elektrike moderne.Te gjitha faqet e mureve jan te veshura me lesh xhami dhe gipse. Shitet per arsyeje emigracioni

50.000,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)