Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

100 m, poshte vila L | 121 M2 | 59.000 Euro

Shitet 2+1, pallat i ri, me verande., 121 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ash...

Botuar më 23/04/2019
59.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Kompleksi rezidencial Green City | 119.1 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 119.1 M2, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 20/04/2019
90.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 350 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga kra...

Botuar më 17/04/2019
350,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 103.9 M2 | 72.000 Euro

Shitet super apartament 2+1, 103.9 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ...

Botuar më 17/04/2019
72.000,00 euro

QENDER

Sheshi Skenderbej | 120 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera ne qender te Tiranes, apartamenti mund te perdoret per bizn...

Botuar më 15/04/2019
400,00 euro/muaj

RR. NJAZI MEKA

tek Fakulteti i Mjekesise | 85 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 24/04/2019
58.000,00 euro

TEK MYSLYM SHYRI

prane ish bar Luna, | 81 M2 | 217.000 Leke

Shitet 2+1, 81 M2, kati 5, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 24/04/2019
217.000 leke

RRUGA PANORAMA

Hipoteka | 100 M2 | 100.000 Euro

Rruga Panorama, perball Hipotekes, shitet Apartament 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Hipotek, e gjithe me parket, orientimi jug-perendim

Botuar më 24/04/2019
100.000,00 euro

STACIONI TRENIT

Stacioni Trenit | 80 M2 | 100.000 Euro

Stacioni i Trenit, shitet Apartament 2+1, 80 M2, kati 11, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Hipotek, e gjithe me parket

Botuar më 24/04/2019
100.000,00 euro

RRUGA IMER NDREGJONI

Oxhaku | 74 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ap. 2+1, 74 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, I pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, uje 24 ore,

Botuar më 24/04/2019
35.000 leke/muaj

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

Rruga Kongresi Manastirit | 80 M2 | 30.000 Leke

Rruga Kongresi Manastirit, prane shkolles Andon Zako Cajupi, jepet me qera Apartament 2+1, 80 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i gjithe me parket

Botuar më 24/04/2019
30.000 leke

UNAZE E RE

Afer "Vila L" | 100 M2 | 250 Euro

Ne Astir, prane Vila L, Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi cift, nje dhome gjumi femijesh, nje ballkon dhe dy tualete ( me ndricim natyral ). Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre shume bashkohore. Cmimi: 250 euro/muaj., 100 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/04/2019
250,00 euro/muaj

TEK KRISTAL CENTER

kerkohet nje vajze | 111 M2 | 8.500 Leke

Per ndarje qeraje, ap 2+1, 111 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e re, me ndricim ,shtepi e paster e ajrosur

Botuar më 24/04/2019
8.500 leke/muaj

FRESKU

Fresku | 110 M2 | 44.000 Euro

Apartamenti ndodhet tek Fresku në rrugën “Thesarit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 110m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Pjesërisht i mobiluar • I investuar • Punime cilësore • Ndërtim I ri • Çmim okazion, 110 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/04/2019
44.000,00 euro

FRESKU

Fresku | 100 M2 | 54.000 Euro

Apartament 2+1, Fresku Apartamenti ndodhet tek zona e Freskut Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim me sipërfaqe totale prej 100 m2. Apartamenti ka orientim veri-perëndim,disponon hopotekë në karabina Apartamenti disponon • Sallon ndenje • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • Tualet me dritare • Ballkon Detaje të tjera • Pallat I ri • I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/04/2019
54.000,00 euro