Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK STADIUMI DINAMO

Mbrapa Shushices | 70 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek Stadiumi Dinamo, Mbrapa Shushices, 70 M2, 85.000 euro
Përshkrim

Shitet apartament 2 +1, 70 M2, kati 4.Pallat ekzistues me hipoteke.Hyrje e restauruar totalisht dhe e kompletuar me cdo gje.

85.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email