Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK SELVIA

PALLATI VERDHE | 120 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
TEK SELVIA, PALLATI VERDHE, 120 M2, 400 euro
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 120 M2, me garazh dhe 2 banjo

400,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon