Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit me Cmim Okazion ne katin e 3 banimi i 4 ...

Botuar më 14/11/2019
85.000,00 euro

ALI DEMI

TEK AZILI PLEQVE | 94 M2 | 79.900 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, 94 M2, kati 2

Botuar më 19/11/2019
79.900,00 euro

TE STADIUMI QEMAL STAFA

Jepet me qira | 100 M2 | 500 Euro

Apartament 2+1+2 tualete, 100 M2, kati 4.Pallat i ri.Apartament i mobiluar me cdo gje.Punime shume cilesore.

Botuar më 19/11/2019
500,00 euro/muaj

PERBALLE ME KOPESHTIN BOTANIK

Jepet me qira | 95 M2 | 400 Euro

Apartament 2+1+2 tualete, 95 M2, kati 3.Pallat i ri.Apartament pjeserirsht i mobiluar.Me garazhd personal.

Botuar më 19/11/2019
400,00 euro/muaj

PRANE RRUGES SE DURRESIT

tek Ministria e Arsimi | 140 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, 140 M2, Kati 4. Ndertim i ri me 5 kate. Hyrje e mobiluar me cdo gje cilesore.

Botuar më 19/11/2019
400,00 euro/muaj

NE RRUGEN MARGARITA TUTULANI

jepet me qera Ap 2+1 | 85 M2 | 245 Euro

Ne katin e trete ne pallat ekzistues, pjeserisht i mobiluar me k /bufe, me dy ballkone, tualet. Preferohen familjare, 85 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
245,00 euro

TEK ISH SHUSHICA

afer Stadiumit Dinamo | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 2+1, ne katin e katert me ashensor, i mobiluar mire dhe me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, me dy tualete , ballkon,preferohen familjare, 100 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
400,00 euro

TEK BLLOKU

prane Lsi | 140 M2 | 550 Euro

Ap 2+1, kati 6 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, oxhak, 2 ballkone njeri me vetrat xhami, 2 kondicioner, tualet, 140 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
550,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

tek Piaca | 94 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ap 2+1, ne pallat te Ri me ashensor, ne katin e dyte, i mobiluar ne menyre moderne, 2 tualete, me ballkon, 94 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
450,00 euro

TEK MYSLYM SHYRI

afer me Albtelecom | 100 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ap 2+1,ne katin e katert, ashensor, i mobiluar modern me orendi te reja, me dy ballkone dhe kondicioner, 100 M2, Preferohen familjare. Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
550,00 euro

NE DON BOSKO

perball Shkolles Don Bosko | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 me mobilim shume te mire, soxhorno te madhe me oxhak, 2 tualete, garazhd privat, verande te madhe 80 m2, kondicioner, ashensor, 100 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
400,00 euro
)