Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK RESTORANT FRESKU

pranë Tirana Tv | 98 M2 | 23.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Tek Restorant Fresku, pranë Tirana Tv, 98 M2, 23.000 leke
Bosh, gjendja: e re, kati 3
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 98 M2, kati 3, bosh, gjendja: e re, sallon, kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 2 ballkone

23.000 leke

Botuar më 13/08/2019

Telefon
Email