Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANE GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 108.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108.64 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon n...

Botuar më 20/08/2019
75.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Prane Gamberos | 113 M2 | 101.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri cilesor., 1...

Botuar më 19/08/2019
101.500,00 euro

UNAZA E RE

Perballe me Vila L | 82.6 M2 | 57.000 Euro

2+1, orientim Perendim + Garazh, 82.6 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashens...

Botuar më 17/08/2019
57.000,00 euro

RRUGA "MINE PEZA"

Perballe me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 93 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 16/08/2019
98.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ish stacioni i fundit i Tiranes s e re | 100 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me CMIM OKAZION, kati 2, 100 M2, + 20m² verande, pallat ekzistues, totali...

Botuar më 15/08/2019
85.000,00 euro

OFERT E LIMITUAR!! SHITEN AP. E FUNDIT!!! NE QENDER TE TIRANES, BLV. "ZOG I",

mbrapa Fakultetit te Shkencave, ne pallat te sapo mbaruar | 92 M2 | 128.800 Euro

Shiten: - 2 hyrje 1+1; 2 hyrje 2+1; 1 hyrje 3+1; sip. 70, 80, 92, 150m² si dhe 1 dyqan 40m², 92 M2, Ndertim me punime teper cilesore, termik. Hipoteka ne proçes. Nuk bashkepunojme me agjensi. Çmimet variojne nga 1.300 –

Botuar më 22/08/2019
128.800,00 euro

OKAZION!!! RR. "KRISTOFORIDHI", PALLATI 17 KATESH,

ngjitur me Prokurorine e Pergjithshme, mbrapa 9 katesheve | 122 M2 | 158.600 Euro

Shitet 2+1, 122 M2, kati 12, i mobiluar, me 2 ashensor/. Me pamje nga dajti dhe qendra. Me hipoteke.

Botuar më 22/08/2019
158.600,00 euro

RR. "DIBRES"

pallati Erjon, prane rajonit 4 | 102 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 102 M2, 2 ballkone, 2 banjo, kati 5, jepet per familjare korrekt te huaj ose cifte. E kompletuar lluks, Cmimi pa garazh 300 Euro me garazh

Botuar më 22/08/2019
350,00 euro

LAPRAKE, RRUGA DRITAN HOXHA

ne rruge kryesore | 111.7 M2 | 89.360 Euro

Shitet ap. 2+1, 111.7 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, hyrje e re, e pabanuar me pare, instalim me panel diellor Me hipoteke

Botuar më 22/08/2019
89.360,00 euro

RRUGA BAJRAM ALLARAJ

jepet me qera | 70 M2 | 18.000 Leke

1+1, kati i ne vile dy katshe, sip, 70 M2, e mobiluara. Uji dhe interneti brenda ne cmim.

Botuar më 22/08/2019
18.000 leke

RR. "ALI PASH GUCIA"

kompleksi halili, Selvia | 105 M2 | 131.250 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati 5 banim, pallat I ri me ashensor, me hipoteke, punime cilesore nga vete pronari. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 22/08/2019
131.250,00 euro

TEK 9 KATESHET, RR. “QEMAL STAFA”,

pallati Nila, perballe prokurorise se Pergjithshme, prane hotel Livia, | 104 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 104 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
40.000 leke

RR. RIZA CEROVA

TEK SHKOLLA | 104 M2 | 104.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, bosh, gjendja: e re, me certifikat pronesie

Botuar më 21/08/2019
104.000,00 euro

TEK STADIUMI DINAMO"

prane armeve te Gjahut | 71.5 M2 | 57.200 Euro

Shitet 2+1, 71.5 M2, kati 5, pallat ekzistues, me hipoteke dhe rivleresim

Botuar më 21/08/2019
57.200,00 euro

NE ASTIR

Rruga "Ismail Qemali" Nd. 20, H. 43. Ap.21, Yzberisht-Kashar | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
20.000 leke