Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

LAGJIA NR.14

Shkozet, 50m larg Bankes Credins dhe rruges kryesore | 87 M2 | 35.000 Euro

Shitet 2+1, 87 M2, me hipoteke te rregullt, kati I

Botuar me 19/10/2018
35.000,00 euro

RR. "DRITAN HOXHA"

Siper Klinikes Globe | 101 M2 | 65.650 Euro

Me pamje nga rruga kryesore shitet 2+1, 101 M2, kati 4, kati IV. Me hipoteke

Botuar me 19/10/2018
650,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

pallati Condor Center | 104 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 5, ashensor, 2 ballkone, bosh

Botuar me 18/10/2018
85.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO, PALLATI 59

Afer supermarketit Hippo ( 30 sekonda ecje ) dhe afer ish restorant durrsit ( 5 min ecje ) | 105 M2 | 75.000 Euro

Apartament i hipotekuar, me shume drite dhe hapesire, 5 min larg pazarit industrial Dinamo dhe pazarit tekstil te Medreses., 105 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, tarrace, i mobiluar, Kondicioner ne cdo dhom , ballkoni me shkalle ku ngjitesh siper , aneksi dhe salloni i modeluar stil gipsi.

Botuar me 18/10/2018
75.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA, LAPRAKE

Perballe bankes Pro Credit | 86 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Linje interneti gati

Botuar me 18/10/2018
30.000 leke/muaj

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

afer | 94 M2 | 100.016 Euro

Shitet apartament 2+1, 94 M2, kati 1, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke dhe dokumenta te rregullta

Botuar me 18/10/2018
1.064,00 euro/m2

NE RRUGEN KOMUNA E PARISIT

Tek kompleksi Kika 1 | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qira apartament 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Kati 3. Pallat I ri. Apartament I sapokompletuar me cdo gje te re. Me garazhd personal, 130 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 18/10/2018
500,00 euro/muaj

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Prane shkolles Faik Konica | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2 dhoma + soxhorno + tualet. Kati 6. Pallat i ri. Apartament i kompletuar me cdo gje, 120 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 18/10/2018
300,00 euro/muaj

NE RRUGEN E DIBRES

Tek Kompleksi Halili | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2 dhoma + soxhorno + 1 tualet.Kati 7. Pallat i ri me ashensor. Apartament i kompletuar me cdo gje, 100 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 18/10/2018
300,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Perballe Ambasades Amerikane | 140 M2 | 252.000 Euro

Apartamenti ka orientim lindje-jug-perendim, 140 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar me 18/10/2018
252.000,00 euro