Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK OXHAKU

mbrapa xhamis Xhura | 78 M2 | 63000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
TEK OXHAKU, mbrapa xhamis Xhura, 78 M2, 63.000 euro
Kati 3
Përshkrim

Shitet 2+1, 78 M2, kati 3, E rregulluar ne menyre bashkohore, pamje nga jugu, me depozit dhe pompe me vete. Jo agjensi

63.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)