Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK OXHAKU

prane karburant Elda | 107 M2 | 80250 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek oxhaku, prane karburant Elda, 107 M2, 80.250 euro
Përshkrim

Shiten apartamente shume cilesore 107 m2 --2 dhoma+kuzhine-2 tualete (me dritare).Ne gjendje shume te mire.Pallat i ri,kati i VII me cmimin 85000 Euro dhe kati i VIII me cmimin 750 Euro/m2.Me dokumentacion te rregullt hipotekor., 107 M2

750,00 euro/m²

Botuar më 11/10/2019

Telefon
Email
)