Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

vila l | 119.5 M2 | 70.505 Euro

Apartamenti disponon dokumentacionte rregullte hipotekor,shperndaje me korridor dhe t...

Botuar më 21/01/2019
70.505,00 euro

NE QENDER TE KAMZES, BULEVARDI BLU

pallati ri mbi Raiffeisen Bank, perballe viles 23 | 108 M2 | 42.000 Euro

Shitet apartament okazion, 108 M2, 1 banjo, gjendja: e re, sallon i madh dhe me shume...

Botuar më 21/01/2019
42.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Delijorgji | 120 M2 | 500 Euro

Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 3 banim • Sipërfaqa : 1...

Botuar më 15/01/2019
500,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Prane Swiss Bar | 130 M2 | 73.200 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje...

Botuar më 14/01/2019
73.200,00 euro

UNAZA E RE

Prane 2 Rotondove | 105 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 105 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 14/01/2019
69.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Viles L | 90 M2 | 54.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon n...

Botuar më 14/01/2019
54.000,00 euro

DURRES, LAGJA 16, RR "MUJO ULQINAKU",

200m nga pallati i sportit Ramazan Njala, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, ashensor, bosh, (e pa mobiluar).

Botuar më 22/01/2019
20.000 leke

UNAZA E RE

vila l | 119.5 M2 | 70.505 Euro

Apartamenti disponon dokumentacionte rregullte hipotekor,shperndaje me korridor dhe tualet me dritare. e pershtatshme per nje familje me dy kurora, 119.5 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/01/2019
70.505,00 euro

UNAZA E RE

prane Bar "2 Palmave" | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
30.000 leke

RRUGA ''DON BOSKO''

Prane shkolles ''Qazim Turdiu'', prane Vizion+ | 84 M2 | 65.000.000 Leke

Shitet 2+1, 84 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, me hipoteke

Botuar më 21/01/2019
65.000.000 leke

RRUGA E KAVAJES

ne krahe te poliklinikes 9, tek spitali Gjerman | 70 M2 | 15.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 70 M2, i mobiluar, na kontaktoni pas ores 17:00

Botuar më 21/01/2019
15.000 leke/person

BRAPA AMBASADES KINEZE,

Rruga e "Durresit", | 86 M2 | 30.000 Leke

Ne pallat te ri, jepet me qera 2+1, 86 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/01/2019
30.000 leke

SIRI KODRA

blloku i magazinave | 110 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 110 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/01/2019
25.000 leke/muaj

OXHAKU

ne hyrje te oxhakut | 73 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke.Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit. Info shtese,, 73 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/01/2019
58.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Kika 1 | 85 M2 | 86.000 Euro

Shitet apartament 2+1 (i pershtatur) te Komuna e Parisit. Organizohet ne nje dhome ndenje sebashku me ambientin e kuzhines dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti orientohet totalisht jug cka ben tek kete ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites, shitet i mobiluar sic duket ne foto. Per vizite ne prone mund te kontaktoni ne 0692070029, 85 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Ka pak mundesi negocimi

Botuar më 21/01/2019
86.000,00 euro

BESIM ALLA

Misto mame | 99.5 M2 | 61.690 Euro

Shitet apartament i ri 2+1 ne Misto Mame. Prona disponon hipoteke, ka 2 tualete ku nje prej tyre eshte me dritare, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore. Ne te njejten ndertese mundesohen dhe variante 3+1 dhe 1+1 me siperfaqe te ndryshme dhe cmim 620 euro/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0672070014., 99.5 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, E pabanuar me pare

Botuar më 21/01/2019
61.690,00 euro