Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA ELBASANIT

afer ambasador 2 | 105 M2 | 105.000 Euro

Pallat i ri , zone e preferuar per banim, 105 M2, 2 ambjente, kati 10, 1 banjo, ashen...

Botuar më 03/12/2019
105.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane dy rrotondove | 112 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 112 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 29/11/2019
68.000,00 euro

RR. BEDRI KARAPICI, TIRANE

Permballe spitalit amerikan 3 | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, 1 ambjent, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Eshte e pajisur me kushine. Vetem per familjare

Botuar më 07/12/2019
30.000 leke/muaj

FRESKU

MARKET SPAR | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: e re, kati i 5, shkallet me drite, 2 banjot me dritare, me oxhak. Me hipoteke

Botuar më 07/12/2019
60.000,00 euro

RRUGA SAMI FRASHRI

Bllok | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera per zyra, 60 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA PETRO NINI LUARASI

Shkolla Baletit | 66 M2 | 81.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 66 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar më 07/12/2019
81.000,00 euro

5 MAJI

Prane medreses | 110 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ! Apartamenti eshte I organizuar nga 1 dhoma e ndenjes sebashku me guzhinen ,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 07/12/2019
350,00 euro

RRUGA VAGJEL CAPO

Shkolla e bashkuar | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 07/12/2019
22.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

prane kompleksit Kika | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallat te ri,, 110 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2019
400,00 euro/muaj

TEK PALLATI ME SHIGJETA

mbrapa karburant Veliaj, rr. "Stef Curani", vila nr. 11. | 112 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne katin e trete te nje vile 3 kateshe, 112 M2, i mobiluar, Jepet per afat te gjate kohor. Jo me shume se tre persona

Botuar më 07/12/2019
24.000 leke

YZBERISHT

Prane Eco Market | 106 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 106 M2, 6 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2019
30.000 leke/muaj

BRRYLI

Pa shkuar tek Club Venue | 121 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 121 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2019
35.000 leke/muaj
)