Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK LIQENI I THATE

Shitet | 80 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek Liqeni i Thate, Shitet, 80 M2, 85.000 euro
Përshkrim

Apartament 2 +1, 80 M2, kati 3.Pallat i ri me hipoteke.Punime dhe kompletim shume cilesore.

85.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email