Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi "Fiori Di Bosco" | 105 M2 | 86.100 Euro

Shiten Apartamente me tipologji te ndryshme, 2+1 dhe 3+1 ne Kompleksin me cilesor ne ...

Botuar më 25/04/2019
86.100,00 euro

UNAZA E RE

100 m, poshte vila L | 121 M2 | 59.000 Euro

Shitet 2+1, pallat i ri, me verande., 121 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ash...

Botuar më 23/04/2019
59.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Kompleksi rezidencial Green City | 119.1 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 119.1 M2, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 20/04/2019
90.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 350 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga kra...

Botuar më 17/04/2019
350,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 103.9 M2 | 72.000 Euro

Shitet super apartament 2+1, 103.9 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ...

Botuar më 17/04/2019
72.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

PAS KONVIKTIT TE MJEKSISE | 57 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 57 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/04/2019
22.000 leke/muaj

RR. HALIL AGA

tek spitali ushtarak | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 3, oborr, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
25.000 leke

RR."BESA"

tek Frigoriferi | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 3, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, uje dhe drita 24 ore

Botuar më 25/04/2019
25.000 leke

TEK SHKOLLA E KUQE

Tek Shkolla Kuqe | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap. 2+1, 120 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2019
350,00 euro/muaj

RRUGA RRAPO HEKALI

Prane Supermarket Aldi | 80 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
28.000 leke/muaj

KINOSTUDIO,

jepet me qera | 75 M2 | 20.000 Leke

2+1, 75 M2, kati 2, gjendja: shume e mire, kuzhine me k/bufe, dhome gjumi, kend ndenje

Botuar më 25/04/2019
20.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

Te Floga | 144 M2 | 185.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje i ndodhur ne nje nder zonat qendrore te Tiranes ne nje ndertese mjaft cilesore dhe pozicionohet ne nje zone te qete. Organizohet ne 1 dhome ndenje sebashku me ambientin e kuzhines te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande prej 18 m2. Orientimi eshte totalisht jug. Kontaktoni ne 0692070029 per nje vizite ne prone., 144 M2, 3 ambjente, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/04/2019
185.000,00 euro

PROFARMA

Rruga Ura | 86.8 M2 | 52.100 Euro

Shitet apartament 2+1+2 me hipoteke tek rruga Ura. Apartamenti pozicionohet prane rruges kryesore, ne nje pallat te ri me ashensor.Ndertesa ka punime cilesore te teknologjise se fundit, anti zjarr sistem qendror kaldajash elektrike, gure zbukurues, dritare dopio xham e me grila, pllaka gresi dhe punime mermeri, orientim juglindje, tualete me dritare. Telefononi ne 0672070015 per nje vizite., 86.8 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/04/2019
52.100,00 euro

RRUGA DED GJO LULI

Te Piazza ne Qender | 70 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne qender te Tiranes, prane bar/restorant Piazza prapa Muzeut Kombetar. Ndodhet ne katin e trete te banimit dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje, nje dhome gjumi, nje tualet me ndricim natyral si dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi. Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor. per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0692070025., 70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 25/04/2019
90.000,00 euro

NE FRESK

ne Fresk | 96 M2 | 56.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Fresk, ne rrugen e Teleferikut. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banimi, ne nje zone te qete. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, ballkon, 2 tualete.Orientimi eshte nga Jug-Perendimi. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, 96 M2, 1 banjo

Botuar më 25/04/2019
56.000,00 euro