Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

RR. "LIDHJA PRIZRENIT"

prane Grades | 86 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, kati 4, e kompletuar pjeserist. Telefonatat nga ora 13.00-17.00

Botuar më 23/07/2018
30.000 leke

TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK

siper restorat Tiku & Mato | 120 M2 | 192.000 Euro

Jepet me qera ose shitet 2+1, 120 M2, kati I teknik, e kompletuar moderne, preferohen te huaj, me hipoteke. Qeraja 700 E dhe shitet

Botuar më 23/07/2018
1.600,00 euro/m2

FRESKU, DAJT,

sa kalon restorant Freskun, | 83 M2 | 49.000 Euro

Shitet 2+1+aneks, me certificate (hipoteke) me ballkon 10m² i cili nuk eshte perfshire ne sip. e hipotekes si dhe 10m² te perbashkta, sip. ap, 83 M2, kati 6, banjo e madhe me dritare, ndertim i vitit 2009, orientim V-P-J, zona ka linje autobuzi. Angjensia Imobilare "RAM", rr."Sulejman Delvina" 11, Posta nr.8 Tirane.

Botuar më 23/07/2018
49.000,00 euro

MBRAPA RESTORANT DURERSIT,

rr. “Ferid Xhajko”, | 84 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 84 M2, kati I, bosh, me k/bufe.

Botuar më 23/07/2018
27.000 leke

RRUGA "SIRI KODRA",

tek Bulevardi Ri, | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar, parkim falas

Botuar më 23/07/2018
25.000 leke

OKAZION TEK KRYQEZIMI I SELVIS

5 minuta larg sheshit skenderbe | 101 M2 | 85.000 Euro

Shitet, 101 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, me hipotek

Botuar më 23/07/2018
85.000,00 euro

BULEVARDI PRINCESHA RUGJINE ORIKUM QENDER

Qendra e qytezes se Orikumit (Bulevardi kryesor hyres) , perballe Vodafone | 70 M2 | 31.500 Euro

Apartamente, Garazhde, Njësi Tregëtare.Të gjitha me Hipotekë. Të gjitha hapësirat ndodhen buzë bulevardit kryesor një Njësisë Administrative Orikum -Vlorë dhe me dalje në rrugët anësore.Apartament 1+1 dhe 2+1 - Vëndparkim 21mt dhe 40mt dhe DyqaneApartamente me sipërfaqe të ndryshme.Ashensor, me punime cilësore dhe të disponueshëm.Cmimi : I diskutueshem telefon 00355695582600, 70 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, vendparkim, gjendja: e re

Botuar më 22/07/2018
450,00 euro/m2

RRUGA PRENK JAKOVA

te konviktet | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/07/2018
25.000 leke

RR. BARDHYL TIRANE

Rr. Bardhyl | 100 M2 | 9.500.000 Leke

Apartament 100m2, e mobiluar, e hipotekuar dhe me dokumenta te rregullta. E pozicionuar ne nje pike kyce te Tiranes. Pallat me punime cilesore. Shtepi e mirendricuar nga drita natyrale. Dhoma me hapesire te madhe. Cmimi 95 milion leke te vjetra (I DISKUTUESHEM) Kontakt: 0695654705, 100 M2, 2 ambjente, kati 6, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/07/2018
9.500.000 leke

FRESKU, RR. MUHAMET DELIU

Perballe Hippo Market, tek st. autobuzit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, jepet per nje kohe te gjate, jo per student

Botuar më 22/07/2018
25.000 leke/muaj