Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK

siper restorat Tiku & Mato | 120 M2 | 192000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek Kopeshti Zoologjik, siper restorat Tiku & Mato, 120 M2, 192.000 euro
Përshkrim

Jepet me qera ose shitet 2+1, 120 M2, kati I teknik, e kompletuar moderne, preferohen te huaj, me hipoteke. Qeraja 700 E dhe shitet. Jo Agjensi

1.600,00 euro/m²

Botuar më 13/05/2019

Telefon