Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK KOMUNA E PARISIT

Tek komuna e parisit | 126 M2 | 330 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Tek komuna e parisit, Tek komuna e parisit, 126 M2, 330 euro
2 banjo
Përshkrim

Tek komuna e parisit afer pasticeri Nefeli jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803., 126 M2, 2 banjo

330,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon
Email