Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Delijorgji | 120 M2 | 500 Euro

Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 3 banim • Sipërfaqa : 1...

Botuar më 15/01/2019
500,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Prane Swiss Bar | 130 M2 | 73.200 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje...

Botuar më 14/01/2019
73.200,00 euro

UNAZA E RE

Prane 2 Rotondove | 105 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 105 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 14/01/2019
69.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Viles L | 90 M2 | 54.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon n...

Botuar më 14/01/2019
54.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

tek lulishtja | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/01/2019
300,00 euro

RRUGA “ IRFAN TOMINI " BLV.GJERGJ FISHTA , PLL.KORCA,NR.13

Ish stacioni i autobusave | 123 M2 | 119.000 Euro

Shitet 2+1, 123 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/01/2019
119.000,00 euro

RRUGA MUHAMET DELIU

Fresku, tek Thesari i Shtetit | 144 M2 | 47.520 Euro

Shitet 2+1, ashensori ende pa vene, ne proçes legalizimi, pallati ka dosjen per legalizim tek ALUIZNI. Pa tarifa shtese per nxjerren e hipotekes., 144 M2, 1 banjo, tarrace, verande, i mobiluar

Botuar më 19/01/2019
47.520,00 euro

RRUGA “ IRFAN TOMINI " BLV.GJERGJ FISHTA , PLL.KORCA,NR.13

Ish stacioni i autobusave | 123 M2 | 119.000 Euro

Shitet 2+1, 123 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/01/2019
119.000,00 euro

RR. “MARGARITA TUTULANI” (MARKO BOCARI),

PRANE LOKAL "COLOSEU" dhe qendra Nobis, pallati TID, prane liqenit, | 103 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 2+1+ambient gatimi me vehte, 103 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, arredim bashkohor.

Botuar më 19/01/2019
1.000,00 euro

OKAZION! RR. “MARGARITA TUTULANI” (MARKO BOCARI),

PRANE LOKAL "COLOSEU" dhe qendra Nobis, pallati TID, prane liqenit, | 103 M2 | 154.500 Euro

Shitet 2+1+ambient gatimi me vehte me hipoteke, sip, 103 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, hyrje e kompletuar, mobilim bashkohor. Shitet bosh ose e mobilar. Me hipoteke.

Botuar më 19/01/2019
154.500,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

ngjitur nga ana e xhamise | 100 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, e pa mobiluar vetem me bufene

Botuar më 19/01/2019
250,00 euro/muaj

KOPSHTI BOTANIK

kodra e diellit | 127 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 127 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 19/01/2019
40.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

ish parku i autobuzave | 74 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 74 M2, kati 2, i mobiluar, me pajisje te reja, dhoma e femijve me 3 krevate, pallat parafabrikat, preferohen familjare

Botuar më 19/01/2019
40.000 leke

KOPSHTI BOTANIK

Prane kodres se diellit | 102 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 , i mobiluar bashkohore, me te gjitha paisjet e reja , me mundesi parkimi., 102 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/01/2019
300,00 euro/muaj