Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LUXURY APPARTAMENT FOR RENT

tek Myslym Shyri | 117.5 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, organizohet nga një hall, një sallon i madh, kuzhinë e v...

Botuar më 25/09/2020
500,00 euro

UNAZE E RE, TEK DY PALMAT,

ne zone shume te mire | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, hyrje me punime teper bash...

Botuar më 25/09/2020
30.000 leke

TEK FRESKU, TEK BAR LOENDI,

ne zone shume te mire | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 6, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar. Hibrid Re...

Botuar më 25/09/2020
250,00 euro

DON BOSKO

Prane Market "Viva" | 115 M2 | 83.000 Euro

OKAZION! Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ka...

Botuar më 25/09/2020
83.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

ngjitur me Ambulancen nr 9 | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1,, 70 M2, e restauruar komlet kati i 5 i fundit me tarace te izoluar, e riv...

Botuar më 21/09/2020
70.000,00 euro

DON BOSKO

RRUGA DON BOSKO | 143 M2 | 350 Euro

Jepen me qera TRE Ap 2+1 te ndryshem, ne pallate te reja me ashensor, te kompletuar dhe me punime cilesore, 143 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni per me shume info, tju dergojme disa fotografi ose nje vizite ne prone

Botuar më 27/09/2020
350,00 euro/muaj

MBRAPA KONVIKTEVE TE INXHINIERISE SE NDERTIMI

RR. MILO DUCI | 100 M2 | 9.000 Leke

Kerkohen djem per ndarje qeraje, 100 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 27/09/2020
9.000 leke/person

RR. "FORTUZI",

pallati Ferrari | 80 M2 | 350 Euro

Ne pallat te ri, jepet me qera 2+sallon pritje + kuzhine gatimi (ose shitet), 80 M2, kati 8, me 2 kondicionere, ballkon i madh, banjo me dritare. Çmimi qerase

Botuar më 27/09/2020
350,00 euro

SHITET AP. 2+1 ME SUPER CMIM! UNAZA E RE, PERBALLE ME KARBURANT KASTRATIN

pallati i British Lounge, ne rruge kryesore | 115 M2 | 97.750 Euro

Shitet ap. 2+1 ne pallat te ri, i organizuar ne dhome pritje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim natyral, 2 ballkone, ambjent gatimi te vecante nga dhoma e pritjes, 115 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, orientim lindje. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt hipotekor dhe rivleresim. Nuk bashkepunoj me agjensi. Shitet nga vet pronari

Botuar më 27/09/2020
97.750,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE/ SELVIA/ STACIONI I TRENIT

Kompleksi Halili/ Vila Verde/ Ish stacioni i trenit | 80 M2 | 32.000 Leke

Kerkoj shtepi 2+1, 80 M2

Botuar më 27/09/2020
32.000 leke/muaj

YZBERISH

Rruga 3 Deshmoret. Pallati Beta. Shkalla c. Ap. 10. Mbrapa Big Market. Location 41.324073, 19.778551 | 106.3 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1. Me hipoteke, 106.3 M2, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2020
70.000,00 euro

DON BOSKO

DON BOSKO | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament me qera ne nje vile private 2+1 ne Don boskoMe siperfaqe 120m2. Organizohet: • ambjent gatimi•2 dhoma gjumi• sallon ndenje• 1 tualet• 1 ballkon Ofrohet:• i mobiluar• Ne kushte shum te miraCmimi: 35.000(All)ID FO 009, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 26/09/2020
35.000 leke

DON BOSKO

VIZION + | 80 M2 | 350 Euro

Jepet apartament me qera 2+1 Don Bosko Vizion + Me siperfaqe 80m2. kati 8 Organizohet: • ambjent gatimi•1 dhome gjumi• sallon ndenje• 1 tualetOfrohet:• i mobiluar• Ne kushte shum te miraCmimi: 350Euro ID EM 022, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 26/09/2020
350,00 euro

ALI DEM

RRUGA MILLOSH SHUTKU | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament me qera ne lagjjen Ali Demi Rr. Millosh Shutku Me siperfaqe 100 m2. Kati i 6Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 2 dhoma gjumi•1 tualet.Ofrohet:• I mobiluar • Me kondicioner • ne kushte shum te mira .•me ashensor.• me internet .Cmimi :35.000 All ID FO 008, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 26/09/2020
35.000 leke

ASTIR

VILA L | 100 M2 | 32.000 Leke

Jepet apartament me qera 2+1 ne zonen e Astirit tek Vila LMe siperfaqe 100 m2. Kati i 6Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku • 1 dhome gjumi•1 tualet.Ofrohet:• Pjeserisht e mobiluar • pa kondicioner • ne kushte shum te mira •me ashensor.Cmimi : 32.000 All ID FO 007, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 26/09/2020
32.000 leke
)