Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

prane Neranxit | 60 M2 | 35.000 Leke

Rruga Muhamet Gjollesha, prane Neranxit, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 60 m2, kati 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, 3 kondicioner. Orientimi me Diell, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke

RRUGA E BARRIKADAVE

Mbas maternitetit “Mbreteresha Geraldine” | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera, 85 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz. Uji dhe drita 24 ore. Parkim falas.

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

afer Abi Bank | 130 M2 | 350 Euro

Rruga Medar Shtylla, prane Abi Bank, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 130 m2, kati 8 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
350,00 euro

RRUGA E PISHES

300 M NGA PAZARI I RI | 76 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 76 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke

TEK PAZARI I RI

perballe me Lincoln | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 4, i mobiluar, ne pallat ekzistues

Botuar më 28/05/2020
40.000 leke

UNAZA E RE

Zona Astirit, prane Kompleksit Vila L | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi

Botuar më 28/05/2020
30.000 leke

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Karburant KASTRATI përball kompleksit deliorgji | 97 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament i mobiluar 2 + 1 plus dhom bebi kati i 7 i parafundit pallati i ri vendosja jugperëndimore me djell gjith ditën banjo me dritare anshesor dhe me administrator, 97 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, SUPER apartament SUPER pozicion super planimetri

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke/muaj

LIDHJA PRIZRENIT, MBAS XHEKO IMPERIAL

Tirane e Re | 75 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, I mobiluar., 75 M2, kati 5

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke

PERBALLE FRESKUT

pallati perballe Freskut, rruga Muhamed Deliu, buze rruge kryesore | 104 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 104 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar, me ballkon

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke
)