Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. LIDHJA E PRIZERENIT

ngjitur me Garden e Republikes | 87 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 87 M2, i mobiluar

Botuar më 03/04/2020
350,00 euro

FRESKU

Tek restorant fresku | 113 M2 | 62.000 Euro

Shitet 2+1. Pallat i ri dhe i pa demtuar fare nga termeti, 113 M2, 7 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 03/04/2020
62.000,00 euro

RRUGA BILL KLINTON

200 metra siper Qendres Kristal | 80 M2 | 32.000 Leke

PRONA TE PATUNDSHME > QERADHENIE > 2+1RRUGA BILL KLINTON200 Metra siper qendres Kristal , 80 M2 , 32.000 LekeApartamenti eshte i mobiluar me te gjitha te reja, 80 M2, 1 ambjent, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, gjithcka eshte blere e re

Botuar më 03/04/2020
32.000 leke/muaj

NE QENDER TE TIRANES

ZONA E ISH BLLOKUT PRANE ME SHKOLLEN 11 JANARI | 97 M2 | 330 Euro

Me qera apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar dhe punime cilesore, 97 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe mundesine e nje vizite ne prone

Botuar më 03/04/2020
330,00 euro/muaj

BLV. GJERGJ FISHTA

300m nga UET | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, me te gjitha pajisjet

Botuar më 03/04/2020
300,00 euro

RR. MYSLYM KETA

Ish kinostudio | 78 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 78 M2, kati 4, pjeserisht i mobiluar, Me hipoteke

Botuar më 03/04/2020
65.000,00 euro

ASTIR

Prane dy palmave | 120 M2 | 5.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamentin 2+1 cmimi total eshte 250 mije. Aktualisht jane 4 goca, 120 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/04/2020
5.000 leke/person

NE QENDER TE QYTETIT

tek Ministria e Jashtme | 102 M2 | 119.900 Euro

Shitet prone eskluzive 2+1, pallati me i mire ne zonen me te qete te Qendres se Tiranes. Siguri maksimale ngjitur me Komisiaritin nr 1, qendra Spitalore, Shkolla, Kopshte dhe disa stacione te transportit publik, 102 M2

Botuar më 02/04/2020
119.900,00 euro

FERIT XHAJKO

Restorant Durrsi | 140 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 140m2 kati i 5 me ashensor i mobiluar 350euro Ose shitet 125000Euro, 140 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/04/2020
350,00 euro/muaj

RR. LORD BAJRON

Ne Laprake | 135 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 135 M2, i mobiluar

Botuar më 02/04/2020
25.000 leke
)