Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK FRESKU

pallati perballe me restorantin me te njejtin emer | 50 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Tek fresku, pallati perballe me restorantin me te njejtin emer, 50 M2, 25.000 leke
Përshkrim

Jepet em qea 2+1, 50 M2, kati 2, teresisht e kompletuar dhe e rikonstruktuar me kondicioner uje 24 ore paradhenie 2 muaj

25.000 leke

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)