Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK ELEONORA, KODRA E DIELLIT

Tek Eleonora | 80 M2 | 85000 Euro
Përshkrim

Apartament 2+1 ,80m2, 2dhoma gjumi , sallon /kuzhine e perbashket,tualet dhe nje verande 80m2. k6.Me certifikat pronesie., 80 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
Tek Eleonora, Kodra e Diellit, Tek Eleonora, 80 M2, 85.000 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: e re, kati 6, ashensor
Verande
85.000,00 euro

Botuar më 16/05/2018

Telefon
Email