Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE ASTIR

tek Vila L | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2++1+ 2 tualete. Sip, 100 M2, Kati 2. Pallat i ri. Apartamen...

Botuar më 04/05/2021
300,00 euro/muaj

NE ASTIR

kompleksi Oazis | 104 M2 | 93.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete+ garazhd . Sip, 104 M2, kati 3. Pallat i ri qe perfun...

Botuar më 03/05/2021
93.000,00 euro

BUZE RRUGES FORTUZI

Mbrapa Piazzes | 75 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 75 M2, kati 5 banim jo i fundit.Pallat i vitit 1990.Me hi...

Botuar më 02/05/2021
82.000,00 euro

GJIMNAZI PETRO NINI

prane Juridikut | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, i pozicionuar ne katin e 2-te te nje shtepie private 2-kateshe, me hyrje me vehte. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me siperfaqe te organizuar shume mire ne ambjente mjaft komode dhe te bollshme, 90 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Preferohen familje e rregullt me qendrim afatgjate. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare "Chic Home"

Botuar më 10/05/2021
35.000 leke/muaj

NE RRUGEN DON BOSKO

brenda kompleksit Fjori di Bosko | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimi:400€ i negocjushemIC 015, 100 M2, 2 banjo

Botuar më 10/05/2021
400,00 euro

GARDA

afer Liqenit Aritificial | 87 M2 | 300 Euro

Apartament 2+1 ne zonen e Gardes se Republikes, shume afer me parkun e Liqenit Artificial, kati 2 pallat ekzistues, 87 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 10/05/2021
300,00 euro/muaj

OKAZION. 21 DHJETORI

1040 euro/m2. Prane Arlis | 110 M2 | 115.000 Euro

Apartament ne shitje 2+1 prane 21 Dhjetorit, prane Arlis. Apartament ka siperfaqe totale 110 m2 bruto dhe 98m2 neto. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Totalisht i investuar dhe mobiluar. Eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi te vecante, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tualet. Per me shume na kontaktoni., 110 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
115.000,00 euro

STADIUMI DINAMO

Stadiumi dinamo | 76 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1 , midis Stadiumit Dinamo dhe shkolles Vasil Shanto.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.Ka siperfaqe 76 m2 dhe eshte i organizuar ne kuzhine dhe dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet me ajrim natyral.Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume na kontaktoni., 76 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
78.000,00 euro

NE RRUGEN SHEFQET KUKA

ne Fresk | 100 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimi:250€IC 016, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
250,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK SELVIA

Rruga Siri Kodra. | 88 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 prane Selvise. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje e kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka drejtim veri dhe perendim. Per me shume na kontaktoni., 88 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/05/2021
88.000,00 euro

ISH-BLLOKU

Garda | 87 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tne Bllok prane Gardes. Apartament ieshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje , kuzhine, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Per me shume na kontaktoni., 87 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
300,00 euro/muaj

GARDA

afer Liqenit Aritificial | 87 M2 | 300 Euro

Apartament 2+1 ne zonen e Gardes se Republikes, shume afer me parkun e Liqenit Artificial, kati 2 pallat ekzistues, 87 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 10/05/2021
300,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FARMACISE 10

Shitet apartament 2+1 Prane farmacise 10 | 54 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 2+1 prane farmacise 10 tek Rr. Dibres. Aparatmenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues.Ky apartament ka 2 dhoma gjumi 1 kuzhine 1 ballkon dhe nje tualet. Ndodhet ne nje zone te mire dhe atraktive dhe eshte shume mundesi e mire per banim dhe per investim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shtepia ka gjate gjithes kohes ndricim natyral., 54 M2, kati 5, 1 banjo, bosh

Botuar më 10/05/2021
55.000,00 euro
)