Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK BRRYLI,

ne zone te mire, | 72.5 M2 | 70000 Euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 72.5 M2, kati 2, me hipoteke dhe rivleresim

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
Tek Brryli,, ne zone te mire,, 72.5 M2, 70.000 euro i diskutueshem
Kati 2
70.000,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon