Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK ASTIRI,

prane stacionit te autobuzit, | 70 M2 | 52000 Euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 70 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, pallat i ri rezidence,uje/drita 24 ore, mobilim bashkohor, shtruar me parket, e pabanuar me pare, me park lojerash dhe lulishte.

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
TEK ASTIRI,, prane stacionit te autobuzit,, 70 M2, 52.000 euro
1 banjo, i mobiluar, kati 7, ashensor
52.000,00 euro

Botuar më 11/06/2018

Telefon