Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

RR. “5 MAJI”

shitet 2+1 | 85 M2 | 40.000 Euro

Shtepi private, 85 M2, me oborr 150m², dokumentat ne process legalizimi. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 21/07/2018
40.000,00 euro

PERBALLE MATERNITETIT TE RI

mbi big market | 83 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 83 M2, kati 8, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, ne kushte bashkekohore me te gjtha pajsjet

Botuar më 21/07/2018
30.000 leke

TIRANE

Kristal Center Komuna e Parisit | 115.6 M2 | 98.260 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit, pranë Kristal Center. Ndodhet në katin e 5 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 115.6 m2. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Ndërtim i Ri •Orientim Jug, 115.6 M2, 6 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 5 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/07/2018
850,00 euro/m2

RRUGA MIKEL MARULI

tek Strasburgu e Artisti | 90 M2 | 250 Euro

90 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 21/07/2018
250,00 euro/muaj

RR. BEHIJE CELA

200 m nga rruga 5 Maji | 90 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie 3 kateshe. 2 dhoma + 1 kuzhine + 1 tualet ne rrugen Behije Cela, prane rruges 5 Maji.Kuzhina eshte e pajisur me kundrabufe dhe tualeti i kompletuar.Shtepia eshte e pa mobiluar., 90 M2, kati 1, totali i kateve 3, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/07/2018
22.000 leke/muaj

3 VELLEZERIT KONDI

Prane vilave amerikane | 100 M2 | 25.000 Leke

100 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT,KOMPLEKSI KIKA 2

Perballe lulishtes ,te Eco Market | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1,teresisht i mobiluar,apartament i pabanuar me perpara,mundesi parkimi nentoke,preferohen te huaj., 90 M2, 1 banjo

Botuar më 20/07/2018
500,00 euro

21 DHJETORI

Inxhinieria e ndertimit | 120 M2 | 30.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje ap 2+1, 120 M2, kati 3, i mobiluar, Te jete ne maredhenie pune. Interneti i perfshire ne cmim. Ne cmim nuk perfshihet energjia elektrike dhe uji

Botuar më 20/07/2018
30.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

prane ish-New York,kompleksi Kika 1 | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap.2+1, 120 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ngohje me gaz+kondicioner ne cdo dhome.

Botuar më 20/07/2018
400,00 euro

SUPER OKAZION!!! DURRES

tek Vollga, rruga Taulantja, buze detit | 110 M2 | 95.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, pallat i ri shume cilesor, i mobiluar ne kushte bashkekohore

Botuar më 20/07/2018
95.000,00 euro