Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

21 DHJETORI

Kompleksi Magnet | 120 M2 | 130.000 Euro

Rruga Ndre Mjeda, tek kompleksi Kontakt, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 120 m2 me Hipotek, kati 9, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete, depo, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, te gjitha elektroshtepiaket Smeg, kondicioner, Izolim AKUSTIK me lesh guri dhe kapote nga vete pronari,, 120 M2, 2 banjo, VASKE me hidromasazh

Botuar më 03/12/2020
130.000,00 euro

TEK MEDRESEJA

Tek Medreseja | 78 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 78 m² me hipoteke, kati 2 nga toka ne pallat ekzistues, orientim me diell, aktualisht ne rikonstruksion total., 78 M2, Property ID : 4192102 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/12/2020
78.000,00 euro

PRANE 21-DHJETORIT

Afer Policise Bashkiake | 94 M2 | 95 Euro

Shitet apartament 2+1 me HIPOTEK dhe i mobiluar ne mënyrë bashkohore. Sipërfaqe 94 m2.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe i mire administruar.Organizohet nga salloni sebashku me Guzhien e gatimit, 2 dhomë gjumi2 tualete me dritare, dhe nje ballkon., 94 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 03/12/2020
95,00 euro

RR. BESIM DAJA AFER MEDRESES

Rr. Besim Daja afer Medreses | 62 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, tualet,Pallat eksistues,me siperfaqe 62 m², kati 1 , mundesi per te bere edhe Biznes.Koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon +verande perpara . Me hipotek , orientim lindje – jug., 62 M2, Property ID : 4229198 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/12/2020
65.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Tek Lulishtja | 90 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me HIPOTEK dhe planimetri te rregullt. Sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe i mire administruar.Organizohet nga salloni sebashku me Guzhien e gatimit, 2 dhoma gjumi,tualeti, dhe nje ballkon. Apartamneti shitet Bosh, me K/Bufe dhe ka orientim Lindje-Jug cka mundeson qe te ket ndricim natyral dhe me diell gjate gjithe dites., 90 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 03/12/2020
88.000,00 euro

PAZARI I RI

Rruga Hoxha Tahsim | 74 M2 | 88.000 Euro

Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 74 m2, kati i 8 (jo i fundit) me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, me sistem kapot, Orientimi Jug Perendim.Pallati eshte ne ndertim e siper., 74 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
88.000,00 euro

FRESKU

Rruga Xhon Belushi | 109.5 M2 | 59.250 Euro

Fresku, Rruga Xhon Belushi, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 109.5 m2 (102 ne Hipoteke), kati 6 ne nje pallat te ri, me Hipoteke, punime gipsi, oxhak funksional, parket cilesor, termoizolim. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti, 3 ballkone. Orientimi Jug -Perendim.Shitet 59 250 Euro, 109.5 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
59.250,00 euro

RRUGA ALI DEMI, PALLATI USHINA

Pallat i ri tek Rosman, Ali Demi | 102 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartment 2+1+2. Apartmenti eshte me termoizolim, sallon i bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkingu., 102 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
400,00 euro/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 100 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 ore parkim falas

Botuar më 03/12/2020
23.000 leke/muaj

FRESK

afer TV2000 | 78.3 M2 | 48.500 Euro

Fresku, afer TV 2000, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 78.3 m2, me Hipoteke, kati dyte me ashensor, shitet bosh vetem me k/bufe. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni. Orientimi Jug-Perendim, 78.3 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
48.500,00 euro
)