Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK 21 DHJETORI,

Fly Bar | 70 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Tek 21 Dhjetori,, Fly Bar, 70 M2, 350 euro i diskutueshem
Kati 3
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 3, Pallat ekzistues. Hyrje e restauruar totalisht dhe e kometuar me cdo gje. Punime cilesore.

350,00 euro

Botuar më 01/08/2020

Telefon
Email
)