Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA ELBASANIT

Ambasada Amerikane | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet super apartament 2+1 me hapsira te bollshme, 130 M2, kati 4, totali i kateve 5,...

Botuar më 11/08/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES KOMPLEKSI ORION

kompleksi orion | 93 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, 93 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 04/08/2020
320,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Bar Ikon | 89 M2 | 32.000 Leke

Jepet me Qera Apartament 2+1, 89 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallo...

Botuar më 04/08/2020
32.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 96 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 96 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 04/08/2020
64.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

kika2 | 96 M2 | 135.000 Euro

Apartament 2+1 +nje post parkimi te kika pallate i ri me hipotek., 96 M2, 4 ambjent...

Botuar më 03/08/2020
135.000,00 euro

FRESK

ne Rrugen e Thesarit | 97 M2 | 52.962 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, i pabanuar ndonjehere, sipperfaqe totale 97 m2, kati 2 nga toka, dy dhoma gjumi ( njera me tualet brenda dhe me dritare ajrimi ), sallon per gatim ngrenie ndenje qe vazhdon me ballkon llozhe, tualet tjeter me dritare, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dritaret dopio xham dhe grila, eshte bosh, ashensori pa vendosur akoma, orientim P-V, nuk shitet me kredi, 97 M2

Botuar më 11/08/2020
52.962,00 euro

QENDER, RRUGA FORTUZI

prane Ministrise se Drejtesis | 112 M2 | 118.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri, sip 112 m2 me Hipoteke, kati 7, ashensor, punime extra cilesore, gips, dritare dopio xham, grrila, dy dhoma gjumi, dy ballkone, parket, sallon i madhper ndenje gatim ngrenie, dy tualete ( bje me dritare ), . Shitet per arsye emigrimi, shitet bosh, ( nuk shitet me kredi ) ., 112 M2

Botuar më 11/08/2020
118.000,00 euro

TEK ZOGU I ZI

prane kompleksit te Trebickes | 70 M2 | 65.000 Euro

Hitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke,kati i trete banim,me ashensor,me nje sip prej 70m2, dhome cifti,dhome e vogel per femije, salle ndenje dhe ngrenie, ballkoni i bere aneks gatimi, tualet me dritare, korridor qe shfrytezohet, mobilimi i ri, 70 M2, ID: 4121736

Botuar më 11/08/2020
65.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

prane Oxhakut | 122 M2 | 87.000 Euro

Shitet ap 2+1, pallat i ri, plus guzhine per gatim e ngrenie, ( dhome e rregullt me dritare ), kati 4 banim ( jo i fundit) me ashensor, sip 122 m2 me te perbashket, ( 107 m2 me hipoteke), dy dhoma gjumi, sallon pritje, guzhine gatimi ngrenie vec, tualet i madh, dy ballkone, dy koridore, hyrje me punim extra dhe shum cilesore, post parkimi ne katin -1 brenda cmimit, shitet per arsye emigrimi, 122 M2, ID: 4121705

Botuar më 11/08/2020
87.000,00 euro

VASIL SHANTO

prane Kesh | 61 M2 | 49.000 Euro

Shitet Ap 2+1 me Hipoteke, pallati i vjeter me tulla, orientim Jug-Lindje, sip. 61 m2, kati 3 i fundit, e perbere nga 2 dhoma gjumi, kuzhinem tualet me dritare, ballkon, koridor. Shitet per arsye te ngutshme familiare cmimi i diskutueshem., 61 M2

Botuar më 11/08/2020
49.000,00 euro

NE TIRANE TE RE

perballe me shkollen Petro Nini, rruga Margarita Tutulani | 117 M2 | 130.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 117 M2, Kati 7 jo i fundit. Pallat i ri me hipoteke. Pozicioni lindje

Botuar më 11/08/2020
130.000,00 euro

PRANE SHKOLLES 1 MAJI,

ne fillim te lagjes Ali Demi | 84 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 2+1+aneks+ballkon. Pallat ekzistues parafabrikat me hipoteke. Apartament i restauruar dhe kompletuar totalisht. Punime shume cilesore, 84 M2, kati 5

Botuar më 11/08/2020
55.000,00 euro

NE RRUGEN E KOSOVAREVE

prane Kompleksit Dinamo | 117 M2 | 187.200 Euro

Shitet apartament 2+1, 117 M2, Kati 2. Pallat i ri qe perfundon per 4 muaj. Punime super cilesore

Botuar më 11/08/2020
187.200,00 euro

MBRAPA SHKOLLES VASIL SHANTO

Apartament 2+1 | 104.5 M2 | 100.000 Euro

Pallat i vitit 2002 me hipoteke. Me ashensor, 104.5 M2, kati 3

Botuar më 11/08/2020
100.000,00 euro

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI,

prane Gjykates se larte, | 105 M2 | 178.500 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Pallat i ri ne fillim te punimeve, 105 M2

Botuar më 11/08/2020
178.500,00 euro
)