Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Mihal Duri” (Gjon Muzaka), pallati Son | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitte 2+1, 100 M2, 3 ambjente, ashensor, plus 7 m ambient I perbashket, 2 banjo (nje...

Botuar më 18/05/2018
120.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Rr. Islam Alla | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap. 2+1 ne pallat te Ri, I mobiluar totalisht menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, tualet, ballkon kondicioner, orientimi me diell, 100 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
350,00 euro

QENDER

tek 9 kateshet | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, bosh, kati 9 me ashensor, i rregulluar totalisht, 1 tualet, 1 ballkon te hapur, 70 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
300,00 euro

QENDER

prane Toptani Center | 110 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ap. 2+1, kati i 6, pallat i ri me ashensore, pjeserisht i mobiluar , 3 ambjente, kundrabufe, 2 tualete, ballkon, 2 kondicioner, drite natyrale gjate gjithe dites.. Ne cmim eshte e perfshire taksa 15 %, 110 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
550,00 euro

TIRANE E RE

tek Pallati me Shigjeta, buze Lanes, ne pozicion kyc dhe te rendesishem per te levizur me makin dhe ne kembe | 87 M2 | 68.000 Euro

Shitet Ap i Ri ( i vitit 2000 ), 87 M2, kati 7, ashensor, 78 m2 me Hipoteke, me punime shum cilesore, e rregulluar me parket, gipse etj. orientim me diell Jug-Lindje, ne mes te pallatit ka shesh te madh me lojra per femij

Botuar më 22/05/2018
68.000,00 euro

RRUGA EDUARD MANO, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK.

Mbi restorant Gambero Rosso | 100.7 M2 | 90.000 Euro

Me certifikate pronesie, 100.7 M2, 8 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2018
90.000,00 euro

TIRANE

Apartament 2+1, Kinostudio | 88 M2 | 57.000 Euro

Apartamenti ndodhet në rrugën “Hysen Gjura”, në afrësi të TV Klan Apartamenti është I pozicionuar në katin e 11 banim, me sipërfaqe totale 88 m2. Apartamenti ka orientim veri-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • Tualet me dritare, 88 M2, 3 ambjente, kati 11, 1 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2018
57.000,00 euro

YZBERISHT

prane KMY, pallatet E88 | 105 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te Ri, I mobiluar menyre moderne, kati 2 me ashensor, 2 ballkone, 2 tualete, 105 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
25.000 leke

KOMUNA E PARISIT

tek Kristal Center | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap. 2+1 ne palat te Ri, i mobiluar shume mire, kati i 3, me ashensor, cdo gje qe mungon nga mobilimi do vendoset, dhomat me parket, 2 tualete, ballkon, kondicioner, orientim me diell, 100 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
350,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

Rr. Grigor Heba prane rruges se Kosovareve | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap. 2+1, mobilim bashkohere, kati 4 banim, ballkone, tualet, kondicioner,orjentimi me diell jug-perendim, 90 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
350,00 euro

RR. "GJERGJ LEGISI"

përballë shkollës "Aleks Buda" | 92 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 92 M2, kati 5, 1 banjo, gjendja: e re, mundesi shtese per papafingo

Botuar më 22/05/2018
55.000,00 euro