Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOKU VASIL SHANTO

pallati I Mullirit te Vjeter, 200m poshte universitetit Europian | 85 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 2, e mobiluar. E pershtatshme vetem per vajza dhe fami...

Botuar më 20/08/2018
40.000 leke

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 20/08/2018
480,00 euro/m2

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

RR. LLAZI MIHO

Kombinat | 67 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 67 M2, kati 2, me dokumenta, pallat ekzistues, ne gjendje te mire, 2 ballkone, verande

Botuar më 21/08/2018
55.000,00 euro

ING. NDERTIMIT

prane stacionit te autobusit | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, 1 banjo, depo, i mobiluar, pallat me tulla silikate

Botuar më 21/08/2018
30.000 leke/muaj

NE FUND TE DON BOSKOS,

shitet | 95 M2 | 71.250 Euro

2+1+2banjo, 95 M2, ndertim cilesor, me termoizolim, sip.88m².

Botuar më 21/08/2018
750,00 euro/m2

INSTITUT KAMEZ,

Shitet | 96 M2 | 36.480 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, ndertim I ri cilesor

Botuar më 21/08/2018
380,00 euro/m2

GJON BUZUKU

PRANE ISH RESTORANT DURRESIT | 104 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 104 M2, i mobiluar, gjendja: e mire, uje drita 24 ore, preferohen studente

Botuar më 21/08/2018
35.000 leke

OKAZION!! SHITET 2+1 ME HIPOTEKE. RR. “MARGARITA TUTULANI”,

perballe shkolle Petronini Luarasi, mbrapa shkolles Deshmoret e Lirise, ne pallat 4-katesh, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 2, hyrje totalisht e rregulluar, me hipoteke.

Botuar më 21/08/2018
100.000,00 euro

PRANE SHKOLLES "HARRY FULTZ",

prane Hipotekes | 121 M2 | 133.100 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 13, totali i kateve 16, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: e re, ne nje kompleks te ri multifunksional

Botuar më 21/08/2018
1.100,00 euro/m2

KODRA E DIELLIT

perballe Eleonores | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 21/08/2018
30.000 leke

TIRANE

Liqeni i Thate | 165 M2 | 350 Euro

Apartament Duplex, I investuar • Mobilim i Ri • Zonë e Qetë., 165 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2018
350,00 euro

STADIUMI DINAMO

buze rruges kryesore,Rr. Sulejman Delvina | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, kati dyte, i sapo restauruar totalisht shume mire, tualet, ballkon, parket, mundesi reklamimi nga rruga, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/08/2018
450,00 euro