Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Rruga e Teleferikut | 100 M2 | 30.000 Leke

Tiranë jepet me qira 2+1+Ballkon+2Tualete te Fresku. Kthesa e Teleferikut, Apartamen...

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke/muaj

ALI DEMI

Ali Demi | 90 M2 | 60.000 Euro

Ne rrugen Ali Demi prane shkolles me te njejtin emer shitet apartament 2+1 me siperfa...

Botuar më 07/04/2020
60.000,00 euro

BLLOK

Bllok | 130 M2 | 500 Euro

Bllok, Rr. Sami Frasheri, Jepet me Qira Apartament 2+1. Ndodhet ne katin e 10-te te n...

Botuar më 07/04/2020
500,00 euro/muaj

ASTIR

VILA L | 88 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje zone te zhvilluar goxha se fundmi. Apartamenti ka nje si...

Botuar më 07/04/2020
60.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Kopshti Zoologjik | 107.7 M2 | 118.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri te miradministruarEshte i orga...

Botuar më 07/04/2020
118.000,00 euro

STACIONI I TRENIT

Shkencat e Natyres | 80 M2 | 350 Euro

Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se ba...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

YSBERISHT

Kalcetot | 110 M2 | 30.000 Leke

Tiranë jepet me qira 2+1+Ballkon+Tualet Ysberisht. Pranë Kalcetove, Bulevardi Ri Apartament, Sipërfaqe 110m2, bosh vetëm me kontrabufe, i shtruar me parket, me punime tepër cilësore, kati 6, pallat i ri me ashensor i mirëadministruar. Cmimi 30.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 140, 110 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke/muaj

QENDRA GLOBE

Rruga Vace Zela | 80 M2 | 26.000 Leke

Tiranë Jepet me Qira 2+1+Ballkon+Tualet Afër Globe. Fundi Rrugës Vace Zela, Sipërfaqe 80m2, kati 2, e mobiluar. Pallat pa ashensor. Cmimi 26.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 39, 80 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 08/04/2020
26.000 leke/muaj

DON BOSKO

Bar Artisti | 110 M2 | 40.000 Leke

Tiranë jepet me qira 2+1+Ballkon+2Tualete në Don Bosko. Në hyrje të Rrugës, Apartament Sipërfaqe 110m2, kati 1 banim, me punime tepër cilësore, i mobiluar në mënyrë bashkohore. Pallat i ri me ashensor. Cmimi 40.000Lek/Muaji Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 125, 110 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
40.000 leke

FRESKU

Rruga e Teleferikut | 100 M2 | 30.000 Leke

Tiranë jepet me qira 2+1+Ballkon+2Tualete te Fresku. Kthesa e Teleferikut, Apartament Sipërfaqe 100m2, kati 5, me punime tepër cilësore, i mobiluar në mënyrë bashkohore. Pallat i ri me ashensor. Cmimi 30.000Lek/Muaji Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 126, 100 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke/muaj

DON BOSKO

Bar artisti | 120 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me Qira 2+1+Ballkon+Tualet në Don Bosko. Pranë Bar Artisti, Apartament i mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 2, sipërfaqe 120m2, Vilë private me oborr. . Cmimi 35.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 136, 120 M2, i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
35.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

Ish Ekspozita Shqiperia Sot | 108 M2 | 400 Euro

Tiranë jepet me Qira 2+1+Ballkon+Tualet Myslym Shyri. Pranë Ekspozita Shqipëria sot Apartament Sipërfaqe 108m2, i mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 4. Pallat i mirëadministruar me ashensor. Cmimi 400€Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 138, 108 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj

YZBERISHT,RR.3 DESHMORET

perballe ECO Market | 95 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 95 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, me 2 ashensore, ju lutemi te mos telefonojne agjencite imobiliare!

Botuar më 07/04/2020
60.000,00 euro

BRRYLI

Prane Maternitetit te Ri | 115 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2+2bllk??Apartamenti ndodhet në katin e 4-rt te nje pallati te ri• Apartamenti është i organizuar në: soxhorno dhe kuzhinë, 2 dhomë gjumi ,koridor,2 tualet dhe 2 ballkone•Ofrohet i mobiluar shume mirë në kushte komode. Dy muaj parpagim, 115 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia reji. Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA KOSOVAREVE

Rruga Kosovareve | 95 M2 | 400 Euro

95 M2, 4 ambjente, kati 11, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e mire, Real Estate Agency

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj

TEK KOMPLEKSI GRAND

Tek Kompleksi Grand | 87 M2 | 75.000 Euro

Tek Kompleksi Grand shitet apartament 2+1+2 ne katin e 2-te. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte jug. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie., 87 M2, 2 banjo, Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300

Botuar më 07/04/2020
75.000,00 euro
)