Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA RE

Bar Uniku | 102 M2 | 76.000 Euro

Shitet Apartartamnet 2+1, 102 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 22/08/2019
76.000,00 euro

TIRANE GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 108.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108.64 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon n...

Botuar më 20/08/2019
75.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Prane Gamberos | 113 M2 | 101.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri cilesor., 1...

Botuar më 19/08/2019
101.500,00 euro

UNAZA E RE

Perballe me Vila L | 82.6 M2 | 57.000 Euro

2+1, orientim Perendim + Garazh, 82.6 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashens...

Botuar më 17/08/2019
57.000,00 euro

RRUGA "MINE PEZA"

Perballe me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 93 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 16/08/2019
98.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ish stacioni i fundit i Tiranes s e re | 100 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me CMIM OKAZION, kati 2, 100 M2, + 20m² verande, pallat ekzistues, totali...

Botuar më 15/08/2019
85.000,00 euro

TIRANE – SHKOZE

prane Viles se Bamir Topit | 121 M2 | 59.290 Euro

Shitet apartament 2+1, pjese e nje kompleksi te Ri, 2 banjo me dritare, ballkon dhe shume drite, 121 M2, Apartamenti shikon nga Jug-lindja., kati i 3-t, pallati ka 5 kate, ka ashensor dhe shkalle me drite natyrale

Botuar më 24/08/2019
59.290,00 euro

GOLEM, KOMPLEKSI THEMOLLARI,

ne zone te mire | 120 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 120 M2, kati 5, 2 banjo, me ballkon.

Botuar më 24/08/2019
60.000,00 euro

OKAZION!!!

Yzberisht | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 24/08/2019
25.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

prane Trendafilit te Bardhe | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 24/08/2019
350,00 euro

DURRES

ne plazh, tek Hekurudha | 120 M2 | 40.000 Euro

Shitet 2+1, 120 M2, kati 5, 2 banjo, bosh, me ballkon, hyrje e pabanuar me pare. Me kontrate sipermarrje noteriale dhe ne proces te marrjes se tapise

Botuar më 23/08/2019
40.000,00 euro

TEK ISH RESTORANT DURRESI

RRUGA Gjon Buzuku, tek pallatet me tulla te kuqe, | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, Jo agjensi

Botuar më 23/08/2019
32.000 leke

RRUGA "MAHMUT ALLUSHI

tek Fresku, kompleksi "Distaxhei" | 110 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 23/08/2019
20.000 leke

RR. NDRE MJEDA

afer supermarket Conad | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 6, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me punime cilesore, me kondicioner, pallat ekzistues

Botuar më 23/08/2019
40.000 leke

DON BOSKO

Kompleksi Vizion Plus | 103 M2 | 300 Euro

Don Bosko, Kompleksi Vizion +, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe, 103 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/08/2019
300,00 euro

RR. “DURRESIT”,

perballe Gjimnazit Qemal Stafa, | 83 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 83 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar

Botuar më 23/08/2019
40.000 leke