Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER CMIM! SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI!

rruga e Kosovareve, ne zonen me te kerkuar te Tiranes, me pamje fantastike nga liqeni I Tirane | 118 M2 | 1690 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
SUPER CMIM! SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI!, rruga e Kosovareve, ne zonen me te kerkuar te Tiranes, me pamje fantastike nga liqeni I Tirane, 118 M2, 1.690 euro
Kati 6, ashensor
Përshkrim

Shitet super apartament 2+1, organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon qe lidhet me te gjithe dhomat,, 118 M2, kati 6, ashensor, ndertim te ri te vitit 2018 me punime dhe mobilim mjaft cilesor, i shtruar me parket dhe ka te instaluar sistem qendror ngrohje/ftohje.(Mundesi per parkim te sigurt)

1.690,00 euro

Botuar më 13/06/2019

Telefon