Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SPITALI NEN TERESA

Prane fakulteit te mjeksis dhe shk.bashkuar | 81 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Spitali nen teresa, Prane fakulteit te mjeksis dhe shk.bashkuar, 81 M2, 30.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 me qera ne rrugen e dibres shume prane fakultetit te mjeksis dhe vetem 2 minuta larg spitalit Nen Tereza vetem 20 metra larg rruges kryesore ne katin e 2 banim te nje pallati te ri (pa ashensor). Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim cilesor.cmimi 30000lek ne muaj, 81 M2

30.000 leke

Botuar më 16/04/2019

Telefon