Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK 21 DHJETORI

mbrapa Shkolles Sabaudin Gabrani | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 3, gjendja: e rikonstruktuar, totalisht e me te gjitha pajisjet e reja, parapagim 3 muaj me afat te gjate, jepet me qera nga vete pronari

Botuar më 19/06/2018
300,00 euro

RR. "JORDAN MISJA",

prane stacionit te autobusit, ne pallat te ri, | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, bosh, kuzhine me k/bufe. Jepet per familjare.

Botuar më 19/06/2018
20.000 leke

RR. "ALI DEMI"

200 M MBI SHKOLLEN "KUSHTRIMI I LIRISE", | 77 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 77 M2, kati 4, 1 banjo

Botuar më 19/06/2018
55.000,00 euro

STACIONI TRENIT

pallati Usluga | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, e kompletuar.

Botuar më 19/06/2018
350,00 euro

UNAZA E RE PRANE HOTEL ROLANDIT

hotel rolandi, afer fabrikes se birres | 90 M2 | 30.000 Leke

2+1 i mobiluar me te gjitha kushtet dhe ne gjendje shume te mire. Cmimi 30.000 leke i padiskutueshem. Cel 0695203378, 90 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/06/2018
30.000 leke/muaj

LINZE, TEK THESARI SHTETIT. SHES 2+1

TEK THESARI SHTETIT, PRANE RENEAS. ZONA E FRESKUT. | 100 M2 | 50.000 Euro

Shes apartament 2+1. E mobiluar. Kati 5-te. Hipoteka dhe ashensori jane ne proces. Me punime dhe mobilim teper cilesore. Kati 8-te, pallat 6 katsh., 100 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 19/06/2018
50.000,00 euro

PORCELAN, PRANE SHKOLLES GJON BUZUKU

Perballe Kopshtit Annas | 104 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1+2ballkone+1banjo me dritare+40m2 verande ne perdorim. Gjithe apartamenti eshte ne drejtim te diellit. Siperfaqe hipotekore 104m2. Me hipoteke. Kati 7 i nje pallat i ri 7 katsh. Pallati eshte modeli pa ashensor., 104 M2, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, bosh, gjendja: shume e mire, Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 19/06/2018
65.000,00 euro

SHKOLLA E KUQE

SHITET APARTAMENT TE RIZA CEROVA | 115 M2 | 129.000 Euro

Me hipoteke, 115 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/06/2018
129.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES, NE FILLIM TE RRUGES DURRESIT (PERBALLE MINISTRISE ARSIMIT)

Prane Dyqaneve te SHPRESA - AL | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet Apartament me qera 2+1+guzhine+ballkon te mbyllur me vetrata dopio xham dhe hyrja eshte ne katin e 3 ne pallat kater katesh. Hyrja e shkalles eshte nga rruga kryesore e mbyllur me porte dhe me citofoni, fuksionon si nje hyrje krejtesisht private. Jam i interesuar per dhenie me qera afat-gjate, 85 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/06/2018
35.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Astir | 87 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 87 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 19/06/2018
63.000,00 euro