Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE TEODOR KEKO PRANË HOTEL ROLAND

Unaza e Re Teodor Keko pranë Hotel Roland | 100 M2 | 45.000 Leke

Në Tiranë zona Unazës së madhe pranë Hotel Roland jepet me QERA apartament 2+1 m...

Botuar më 29/01/2023
45.000 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E FRESKUT, PRANE SPAR 2 (ID 41211107)

Fresk, prane Spar 2 | 74 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati i pare, bo...

Botuar më 28/01/2023
65.000,00 euro

SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Autostrada Tr-Drr | 140 M2 | 145.000 Euro

Duplexi organizohet ne: kati I poshtëm; koridor+ sallon spacioz + kend gatimi i vecu...

Botuar më 27/01/2023
145.000,00 euro

21 DHJETORI RRUGA FREDERIK SHIROKA

21 Dhjetori | 110 M2 | 400 Euro

Në Tiranë në Rrugën Frederik Shiroka pranë Market Joena jepet me QERA ap 2+1 me ...

Botuar më 26/01/2023
400,00 euro/muaj

!!SUPER OKAZION !! SHITET APARTAMENT 2+1BUZE BULEVARDIT ZOGU I PARE

Prane Ministrise se Drejtesise | 65 M2 | 105.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Nje nder Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e...

Botuar më 26/01/2023
105.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Prane Kompleksit Deliorgji | 122 M2 | 190.000 Euro

Zona prane Kompleksit Delijorgji dhe Blv Gjergj Fishta, eshte nje nga zonat me te preferuara si per banim dhe per zhvillimin e biznesit , duke qene nje top lokacion ne Tirane. Tipologjia e apartamentit eshte 2+1+2, organizohet nga salloni i ndenjies, ambjenti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, korridori dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri, te mireadministruar, 122 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
190.000,00 euro

OKAZION! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE MYSLYM SHYR, PRANE MULLIRIT TE VJETER NE TIRANE (ID 41211126)

Myslym Shyr prane Mulirit te Vjeter | 85 M2 | 136.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe 85 m², kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, i shtruar me parket. Organizohet ne korridor shperndares , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Orientimi me diell.Shitet 136.000 euro., 85 M2, Property ID : 41211126 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
136.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - RUGA GRAMOZ PASHKO

Prane Qytetit Studenti | 105 M2 | 450 Euro

Jepet apartament me qera 2+1, 105 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
450,00 euro

APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA LONG HILL TEG

Rezidenca Long Hills,Teg | 140 M2 | 1.300 Euro

Jepet për qera apartament 2+1 tek rezidenca Long Hills. Një prej rezidencave më të mira të Tiranës e cila të ofron qetësi, siguri, dhe komoditet.Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje relaksuese.Ka sipërfaqe totale prej 140m2., 140 M2, kati 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
1.300,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 120 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Organizohet ne Sallon,kuzhine,dy dhoma gjumi,tualete verande dhe ballkon, 120 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti dispononnje verande prej 23m2. Eshte totalisht i investuar

Botuar më 01/02/2023
110.000,00 euro

KOMPLEKSI KONTAKT

21 Dhjetori | 100 M2 | 600 Euro

2+1, 100 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, lirohet ne 1 Mars, Klejdia Real Estate

Botuar më 01/02/2023
600,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 PER QERA TEK LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 80 M2 | 500 Euro

Jepet per qera apartament 2+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon dhe nje post Parkimi. Nese nuk ju duhet parkimi cmimi eshte 450 Euro

Botuar më 01/02/2023
500,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 PER QERA TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

KOpshti Zoologjik, rruga Eduard Mano | 100 M2 | 700 Euro

Jepet per qera apartament 2+1 tek rruga Eduard Mano. Organizohet ne sallon,kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje verande., 100 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Eshte totalisht i mobiluar

Botuar më 01/02/2023
700,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

Vila L | 114 M2 | 108.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Astirit, prane Vila L.Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor. Ka siperfaqe totale prej 114m2. Ndodhet ne kat te 5 te nje pallati te ri me ashensor.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume info na kontaktoni!Indrit Abdiu Konsulent Imobiliar., 114 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
108.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK TREGU ELEKTRIK NE RRUGEN MIHAL GRAMENO NE TIRANE(ID 41211125)

Tregu Elektrik ne Rrugen Mihal Grameno | 103 M2 | 145.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri me ashensor, kati i 5, Siperfaqe totale 103 m² me Hipoteke, Apartamenti eshte i pabanuar me pare, Pamje e lire, Rikonstruksioni i apartamentit sapo ka perfunduar, Sistem chiller i instaluar, patinim dhe lyerje, Rifinitura gipsi, Instalime elektrike dhe hidraulike te reja, tualet inkaso, Vetrata dopio xham, dyer cilesore, Ndricim natyral., 103 M2, Property ID : 4121125 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
145.000,00 euro
)