Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE TEODOR KEKO PRANË HOTEL ROLAND

Unaza e Re Teodor Keko pranë Hotel Roland | 100 M2 | 45.000 Leke

Në Tiranë zona Unazës së madhe pranë Hotel Roland jepet me QERA apartament 2+1 m...

Botuar më 29/01/2023
45.000 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E FRESKUT, PRANE SPAR 2 (ID 41211107)

Fresk, prane Spar 2 | 74 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati i pare, bo...

Botuar më 28/01/2023
65.000,00 euro

SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Autostrada Tr-Drr | 140 M2 | 145.000 Euro

Duplexi organizohet ne: kati I poshtëm; koridor+ sallon spacioz + kend gatimi i vecu...

Botuar më 27/01/2023
145.000,00 euro

21 DHJETORI RRUGA FREDERIK SHIROKA

21 Dhjetori | 110 M2 | 400 Euro

Në Tiranë në Rrugën Frederik Shiroka pranë Market Joena jepet me QERA ap 2+1 me ...

Botuar më 26/01/2023
400,00 euro/muaj

!!SUPER OKAZION !! SHITET APARTAMENT 2+1BUZE BULEVARDIT ZOGU I PARE

Prane Ministrise se Drejtesise | 65 M2 | 105.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Nje nder Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e...

Botuar më 26/01/2023
105.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK TREGU ELEKTRIK NE RRUGEN MIHAL GRAMENO NE TIRANE(ID 41211125)

Tregu Elektrik ne Rrugen Mihal Grameno | 103 M2 | 145.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri me ashensor, kati i 5, Siperfaqe totale 103 m² me Hipoteke, Apartamenti eshte i pabanuar me pare, Pamje e lire, Rikonstruksioni i apartamentit sapo ka perfunduar, Sistem chiller i instaluar, patinim dhe lyerje, Rifinitura gipsi, Instalime elektrike dhe hidraulike te reja, tualet inkaso, Vetrata dopio xham, dyer cilesore, Ndricim natyral., 103 M2, Property ID : 4121125 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
145.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA - RRUGA DIBRES

prane shkolles Misto Mame | 63 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 63 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 01/02/2023
400,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - RRUGA GRAMOZ PASHKO

Afer fakultetit Ekonomik | 105 M2 | 450 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera, 105 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
450,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - TEK RRUGA E KAVAJES

NGJITUR ME ABI BANK | 80 M2 | 550 Euro

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar

Botuar më 01/02/2023
550,00 euro

RRUGA KAVAJES

Rruga Stavri themeli | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 me kushte bashkohore, ne katin e pare te nje vile,.Ap eshte i mobiluar dhe ka hapsire te bollshme dhe komode., 100 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 01/02/2023
350,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RRUGA “5 MAJI” PRANE CONCORD CENTER NR TIRANE (ID 41211106)

Rruga “5 Maji” prane Concord Center | 100 M2 | 92.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 100 m² (92 m2) me Hipoteke, kati 2, bosh, koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualet, ballkon, orientimi me diell.Shitet 92000 euro, 100 M2, Property ID : 41211106 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
92.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

te karburanti | 80 M2 | 470 Euro

2+1 per qira, 80 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtruar me parket, kondicioner ne cdo ambient, Klejdia Real Estate

Botuar më 01/02/2023
470,00 euro/muaj

OKAZION! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE MYSLYM SHYR, PRANE MULLIRIT TE VJETER NE TIRANE (ID 41211126)

Myslym Shyr prane Mulirit te Vjeter | 85 M2 | 136.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke , siperfaqe 85 m², kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, i shtruar me parket. Organizohet ne korridor shperndares , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Orientimi me diell.Shitet 136.000 euro., 85 M2, Property ID : 41211126 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
136.000,00 euro

21 DHJETORI

PRANE MOZAIK | 80 M2 | 500 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1, PALLAT EKZISTUES I RESTAURUAR , MOBILIM I RI!, 80 M2, kati 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 01/02/2023
500,00 euro/muaj

PERBALLE DELIJORGJIT

RRUGA E KAVAJES | 100 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1, 100 M2, kati 9, totali i kateve 14, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 01/02/2023
400,00 euro/muaj
)